Związek Willa Smitha i Jady Pinkett od zawsze wzbudza wiele zainteresowania. Informacje na temat zdrady Jady i oświadczenie Willa Smitha, że żyją w otwartym związku a tym samym rezygnują z monogamii, tylko podsycają ciekawość.

Jada Pinkett Smith przyznała się do romansu. „Uwikłałam się w różnego rodzaju układy z Augustem”

W najnowszym wywiadzie z Gwyneth Paltrow, Jada ujawnia kolejne tajemnice z ich sypialni. Jak twierdzi mimo długiego stażu ich związku wciąż nie potrafią rozmawiać o seksie.

– To trudne – przyznała Jada. „To, o czym dużo rozmawiamy z Willem, to podróż. Zaczęliśmy od tego w bardzo młodym wieku, 22 lata… Myślę, że oczekujesz, że twój partner będzie wiedział [czego potrzebujesz], szczególnie jeśli chodzi o seks. To tak: „Cóż, jeśli mnie kochasz, powinieneś wiedzieć. Jeśli mnie kochasz, powinieneś czytać w moich myślach’. To ogromna pułapka”.

Jada i Will, 53 lata, pobrali się w 1997 roku i mają dwoje dzieci – 23-letniego Jadena i 20-letnią córkę Willow. Will jest także ojcem 28-letniego syna Treya z poprzedniego związku.

Will Smith szczerze o swoich dzieciach

W dalszej części wywiadu Jada powiedziała, że ​​nadal czuje się „niewygodnie” wyrażać swoje pragnienia i pragnienia w sypialni.

„Powiedz mi, czego potrzebujesz, powiedz mi, czego chcesz, a na dodatek wiem, że muszę być odpowiedzialna za to samo. Naprawdę staram się. To niewygodne, ale jest głęboko zdrowe” – powiedziała Jada. „Zwłaszcza jeśli chodzi o seks, ponieważ jest to coś, o czym nie rozmawiamy dużo i jest wokół niego tyle fantazji”.

Will Smith i Jada rozwodzą się?

Co sądzicie o intymnych wyznaniach gwiazd?

 

 

Will Smith z kciukiem do góry

Will Smith/fot. FORUM

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM