Okres buntu córki Jady Pinkett-Smith (43 l.) i Willa Smitha (46 l.) rozpoczął się bardzo wcześnie. Wyczyny wokalistki były traktowane z przymrużeniem oka, po latach Smith wyznała szokującą prawdę.

Smithowie zabronili dzieciom spotykać się z Jennerkami?

17-letnia Willow Smith wzbudza od dawna mnóstwo kontrowersji. Jej nastoletnie wyczyny były porównywana do nieokiełznanej Miley Cyrus, jednak tym razem zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem.

W rozmowie ze swoją matką Jada Pinkett Smith i babcią Adrienne Banfield-Norris wyznała, że w wieku 12 lat dokonywała samookaleczenia. Piosenkarka była w trakcie kończenia trasy promocyjnej i wszyscy naściskali na ukończenie albumu. Willow była zagubiona i zdesperowana.

Wyznała, że pewnego wieczora zaczęła się ciąć w okolicach nadgarstka.

Matka i babcia nie miały pojęcia na temat tego co robiła Smith. Nie wiedział też o tym jej brat. Wyznała, że swój sekret wyjawiła tylko jednemu przyjacielowi.

14-letnia Willow Smith uwalnia sutki (FOTO)

Willow starała się ukrywać swoją depresję i udawała, że wszystko jest w porządku. Mimo to czuła mnóstwo bólu emocjonalnego i nie mogła sobie z nim poradzić.

Poważny problem nie powinien być zbagatelizowany przez otoczenie i rodzinę, nawet jeśli ten sekret został wyjawiony po latach.

Wywiad można obejrzeć TU.