Dzisiaj będzie o kolorowych paznokciach! Jakie trendy w manicure obowiązują tego lata?

Zobacz: Czym smarować się po kąpieli? Najlepsze balsamy nawilżające do ciała!

Firma Pantone, która specjalizuje się w nazewnictwie kolorów, co roku narzuca trendy w modzie, urodzie i designie. Nadal króluje pudrowy róż i to nie tylko w naszych mieszkaniach i garderobach, ale i paznokciach.

Wiosna i lato na paznokciach, czyli modne kolory paznokci na wiosnę 2017!

Modne są ciepłe pastele, ale z mody nigdy nie wychodzą krwiste czerwienie, malinowe czerwienie i czerń.

Nadal panie z wybiegów chodzą z pomalowanymi na ciemno paznokciami. Takie kolory świetnie współgrają z opalenizną.

Lakier Sally Hansen Color Therapy

Lakierów do paznokci używam kilkanaście lat. Regularnie, zawsze maluję paznokcie klasycznymi lakierami, nigdy nie korzystam z usług, które w tej kwestii mają do zaoferowania kosmetyczki. Po latach poszukiwań szczerze mogę polecić lakiery z firmy Sally Hansen. Piękne kolory, szybko schną, długo się trzymają, a ich cena nie powala z nóg.

Wiosna i lato na paznokciach, czyli modne kolory paznokci na wiosnę 2017!

Tej wiosny Sally Hansen wypuściła nową linię lakierów Color Therapy. Można go kupić w drogeriach Rossman, Hebe, Supher Pharm, tak więc jest bardzo dostępny. Jaka jest cena lakierów Sally Hansen Color Therapy? ok. 30 zł. A jaka jest recenzja lakierów Sally Hansen Color Therapy? Ja jestem zachwycona! Z szerokiej gamy kolorów na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Wiosna i lato na paznokciach, czyli modne kolory paznokci na wiosnę 2017!

Lakiery Sally Hansen Color Therapy to innowacyjna linia łącząca pielęgnację z kolorem. W skład lakierów wchodzi olejek arganowy, który przenika w głębsze warstwy płytki paznokci. W efekcie paznokcie wglądają zdrowo, są odżywione i nawilżone.

Zobacz: Ta bąbelkowa maseczka dosłownie wymyka się spod kontroli!

Wiosna i lato na paznokciach, czyli modne kolory paznokci na wiosnę 2017!

A na koniec kilka słów zaczerpniętych z raportu Make-Up Nail przeprowadzonego na próbie 800 kobiet powyżej 16 roku życia. 63% Polek używa odżywek do paznokci raz na dwa tygodnie, natomiast 23% robi to dwa razy w tygodniu. Jeśli chodzi o najczyściej używane produkty do pielęgnacji paznokci to są to odżywka, krem, top coat i produkty przeznaczone do pielęgnacji skórek.