Wizerunek amerykańskiej artystki dostał kolejny cios. Przeszłość Ariany Grande (30 l.) została na nowo wyciągnięta na światło dzienne, po tym jak romansuje z żonatym kolegą z planu filmu „Wicked”, Ethanem Slaterem (31 l.).

Ariana Grande jest nie do poznania!

Naya Rivera, nieżyjąca już gwiazda serialu „Glee”, oskarżyła kiedyś piosenkarkę o rozbicie jej związku z raperem Big Seanem. W swojej książce z 2016 roku „Sorry Not Sorry: Dreams, Mistakes, and Growing Up” Naya Rivera napisała, że spotkała Arianę Grande w domu Big Seana, zanim ten odwołał swój ślub z Riverą i zaczął spotykać się z Grande.

Pewnego dnia, kiedy wrócił do Los Angeles, powiedział, że nie chce mnie widzieć. Ale ponieważ miałam klucz, weszłam do jego domu […] Wchodzę, schodzę na dół i zgadnij, jaka mała dziewczynka siedzi ze skrzyżowanymi nogami na kanapie i słucha muzyki? …Rymuje się ze „Smariana Schmande”, napisała w swojej książce Naya Rivera.

Ariana Grande seryjnie rozbija związki?

Big Sean i Ariana Grande spotykali się w 2014 roku, po rozstaniu z Riverą. Grande nigdy publicznie nie odniosła się do oskarżenia Rivery. Do dziś, a minęło już parę lat.

Nowy chłopak Ariany Grande jest wciąż żonaty

Dziś historia się powtarza? Grande zaczęła swój romans ze Slaterem, gdy ten był wciąż żonaty, a chwilę wcześniej przyszło na świat jego pierwsze dziecko. Według doniesień jego małżonka była „całkowicie zaskoczona” przez nowy związek Slatera, „To jest straszne. Byli licealnymi ukochanymi. Mają dziecko! Ona jest wrakiem”, wyznał w rozmowie z Page Six informator.

Od tego czasu Ethan Slater złożył pozew o rozwód. Powodem ma być Ariana Grande, ponieważ „nic nie wydawało się być między nimi nie tak”.