Grażyna Szapołowska doczekała się jedynego dziecka, Katarzynę Jungowską. Córka aktorki poszła w ślady mamy i związała się z branżą artystyczną.

Grażyna Szapołowska pokazała córkę i wnuczkę! Obydwie ZACHWYCAJĄ urodą

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej gwiazdą TikToka

Ostatnio głośno zrobiło się o wnuczce legendy filmowej, Karolinie Matej, która także poszła w ślady babci i mamy. Po raz pierwszy zadebiutowała w mediach w 2020 roku, kiedy wystąpiła w „The Voice of Poland”. Po porażce, którą podobno mocno przeżyła, dostała się do Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie przygotowuje się do aktorstwa.

Grażyna Szapołowska ma bardzo dobry kontakt z wnuczką. Zobaczcie, jaka podobna do babci

Karolina Matej poza pasją do aktorstwa zdecydowała się zostać gwiazdą TikToka. Codziennie nagrywa na swój profil vlogi ze swojego życia. Internauci są w szoku, że wnuczka Grażyny Szapołowskiej żyje całkiem zwyczajnie – jest studentką, dorabia sobie w kawiarni, chodzi na siłownie i spotyka się ze znajomymi.

Szapołowska oprowadza Wieniawę po Monte Carlo!

Karolina całkiem niedawno odpowiedziała na jeden z dość złośliwych komentarzy: „Ty pracujesz? Jak twoja babcia jest popularną aktorką…”.

Wnuczka aktorki wytłumaczyła internautom, że jak każdy człowiek, musi nauczyć się na siebie zarabiać:

Jest to obciach ciągnąć całe życie od rodziny pieniądze. Moja babcia nie będzie żyła wiecznie. Załóżmy, że będzie dawać mi środki na wszystkie moje zachcianki. Jak ja miałabym się czegokolwiek nauczyć? – tłumaczy Karolina.

@karla.matej Odpowiadanie użytkownikowi @TIR100 #fyp #dc #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny - KARLA
@karla.matej #fyp #dc #dlaciebie ♬ BIZCOCHITO - ROSALÍA
Karolina Matej i Grażyna Szapołowska zaśpiewały razem!

Karolina Matej i Grażyna Szapołowska, fot.Forum