Karolina Nowakowska, aktorka znana z takich seriali jak Przyjaciółki czy Na Wspólnej rozpoczęła już swoje przygotowania do wiosny. Podjęła wyzwanie i regularnie odbywa treningi na siłowni, w których wspiera ją trener personalny, Łukasz Gąsiński.

Karolina Nowakowska MOCNO o WAGs: nie wyobrażam sobie być utrzymanką męża!

To ciężka praca, która daje aktorce dużo satysfakcji. Karolina również zdrowo się odżywia. Pije dużo wody z aloesem, dba o dietę uwzględniającą jej alergie pokarmowe. W jej diecie są owocowo-warzywne soki, owsianka i chude mięso oraz dużo ryb.

Aktorka musi być na wiosnę w jak najlepszej formie, albowiem czeka ją wiele zawodowych wyzwań. W miniony weekend aktorka zdecydowała się po raz pierwszy wziąć udział w biegu Krewniaków na 5 km.

Jak zmieniła się dieta księżnej Meghan odkąd jest w rodzinie królewskiej?

Karolinę wciąż będziemy oglądać na deskach Teatru Komedia w Warszawie. Widzowie będą mogli również zobaczyć ją w kolejnym serialu – Ślad.

Musi być też aktywna dla swojej córki, Wiktorii, która jest bardzo żywym dzieckiem i nie można się z nią nudzić. To ruchliwa dziewczynka, pełna energii i jej mama musi dotrzymywać jej kroku 🙂

Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się fantastycznie!

Karolina Nowakowska na siłowni Karolina Nowakowska na siłowni
Karolina Nowakowska na siłowni Karolina Nowakowska na siłowni
Karolina Nowakowska scena z: Karolina Nowakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Karolina Nowakowska