Martyna Wojciechowska wzięła udział w kampanii reklamowej, w której promowała mineralną wodę w butelkach. Próbowała przekonać odbiorców, że plastik nie jest wcale aż tak bardzo szkodliwy dla środowiska. Podróżniczka została ostro skrytykowana za swój wpis – obserwujący nie pozostawili na niej suchej nitki. Martyna postanowiła odnieść się do kontrowersyjnej sytuacji.

Hejt na Wojciechowską za reklamę wody w plastiku: to SZKODLIWE bzdury!

Na Instagramie wstawiła zdjęcie, które okrasiła wymownym komentarzem:

Widzę, że mój wczorajszy post wzbudził duże zainteresowanie i bardzo mnie to cieszy! Dziękuję Wam za zaangażowanie w sprawę, która również dla mnie jest ogromnie ważna. Najważniejsza. Bo przecież mamy jeden Dom – planetę Ziemia i wszyscy musimy ją chronić.

– zaczęła.

Przyznała również, że jej poprzedni wpis został źle zrozumiany:

– Macie rację, TO OD KAŻDEGO NAS ZALEŻY CZY PLASTIKOWA LUB SZKLANA BUTELKA STANIE SIĘ SUROWCEM WTÓRNYM! ♻️ Kluczowe jest właściwe postępowanie z każdym opakowaniem – to, co z nim zrobimy, ma bezpośredni wpływ na to, jak odczuje to Natura.

Niestety. Nie wszyscy zgadzają się ze słowami słynnej podróżniczki:

– Wzbudził oburzenie, a nie zainteresowanie 🙄trzeba minimalizować produkcję plastiku, a nie wmawiać, że jest dobry… 😐 jest Pani ostatnią osobą, po której spodziewałabym się takich bzdur.

– Dziwię się, że Pani w to brnie… Jak napisane wyzej – niezadowolenie a nie zainteresowanie. Zamiast pomyśleć to Pani obiecuje jeszcze więcej głupot 😥

– Pani Martyno, bardzo smutne, ze Pani brnie w tę dziwną kampanię promowania plastiku.

Kossakowski o związku z Martyną Wojciechowską! Zdradził, że..

Uważacie, że Martyna szybko odbuduje zaufanie swoich fanów?

Widzę, że mój wczorajszy post wzbudził duże zainteresowanie i bardzo mnie to cieszy! Dziękuję Wam za zaangażowanie w sprawę, która również dla mnie jest ogromnie ważna. Najważniejsza. Bo przecież mamy jeden Dom – planetę Ziemia i wszyscy musimy ją chronić. Macie rację, TO OD KAŻDEGO NAS ZALEŻY CZY PLASTIKOWA LUB SZKLANA BUTELKA STANIE SIĘ SUROWCEM WTÓRNYM! ♻️ Kluczowe jest właściwe postępowanie z każdym opakowaniem – to, co z nim zrobimy, ma bezpośredni wpływ na to, jak odczuje to Natura. Wszystko zależy od nas i dlatego SEGREGACJA ODPADÓW JEST TAK WAŻNA! I właśnie o tym chciałam Wam napisać w moim wczorajszym poście. Nie jest to jednorazowy wpis, lecz temat, który będę kontynuowała, bo przyszłość naszej planety i to, w jakim stanie pozostawię ją dla mojej córki Marysi i przyszłych pokoleń ma dla mnie ogromne znaczenie. Już niebawem na moich profilach więcej faktów na temat segregacji odpadów i bycia po stronie Natury. Zapraszam do dyskusji i bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie! M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)