Wojtek Szczęsny drażni się z Mariną – “Rozbawił internautów”
Wojtek Szczęsny obecnie przebywa z Mariną Łuczenko na greckich wakacjach na Mykonos. Żona piłkarza zalała Instagram zdjęciami i nagraniami z urlopu. Chyba nie trzeba się zastanawiać, kto robi piosenkarce zdjęcia?
Anna Lewandowska dodała zdjęcie z Mariną – napisała, co o niej myśli
Za obiektywem oczywiście stoi mąż – Wojtuś. Piłkarz pokazał fanom, jak droczy się z żoną podczas sesji zdjęciowej: kiedy Marina wygina się przed obiektywem i myśli, że mąż robi jej zdjęcia, Szczęsny w tym czasie robi sobie selfie.
Klasycznie. Sorry Marina
– napisał Wojtek Szczęsny.
Marina zachwyca figurą w BIKINI: Najpiękniejsza kobieta na ŚWIECIE – piszą fanki
Marina oczywiście też opublikowała zdjęcie na swoim profilu instagramowym.
Ah ten mój Wojtek😂🤪❤️🤷🏻♀️ @wojciech.szczesny1 Wy też tak macie? #copulegoals
– napisała Łuczenko.
Deska Marina i ten jej przymulony Szczęsny pniak to para idealna – ona pusta a on tępy. Aż żałośni w kopiowaniu zagranicznych celebrytów żeby tylko na nieobytych polaczkach zarobić ale słomy z butów się nie pozbędą.
Co za kretynka. Serio,to jest już niesmaczne. Ma minę jakhy miał zaraz popuścić.
Nic naturalnego same ustawki
Ale wyreżyserowane…
Że jej się nie nudzi to ciągłe robienie sobie fotek, przecież to jakaś obsesja. Wojtek najwidoczniej też jest tym znudzony, choć powinien postawić jej kiedyś ultimatum – żadnych fotek na wakacjach. Marina pewnie wolałaby zostać w domu i strzelać sobie selfiki.
Rzeczywiście, ubaw po pachy.
Strasznie schudła…
Ale sztucznie