Anna Lewandowska (30 l.) wystartowała z kolejnym wyzwaniem dla swoich fanek. Tym razem zachęca je, aby wrzucały zdjęcia bliskich im kobiet i wypisywały ich dobre cechy. Sama zaczęła od swojej przyjaciółki Oli Dec. Kolejny post poświęciła Marinie, z którą właśnie przebywa na wspólnych wakacjach w Grecji.

Marina zachwyca figurą w BIKINI: Najpiękniejsza kobieta na ŚWIECIE – piszą fanki

Anna Lewandowska o Marinie

Anna i Robert Lewandowscy kolejny raz wyjechali na urlop razem ze Szczęsnymi. Pary wyraźnie się zaprzyjaźniły, nie brakuje wspólnych zdjęć i Instastories. Na najnowszym zdjęciu trenerka pozuje z Mariną i wymieniła cechy, które najbardziej w niej ceni.

#utalentowana #dobra #wrazliwa#ambitna
taka jest Marinka @marina_official – napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#talented #good #sensitive #ambitious its Marina @marina_official (boys did manage to catch a good moment ☀️👌) _______________________ #utalentowana #dobra#pozytywna #wrazliwa #ambitna taka jest Marinka @marina_official (chłopcy złapali moment👌☀️) ________________________ Bardzo się cieszę, że tak wiele z Was bierze udział w wyzwaniu #jesteswyjatkowa oznaczając inne WSPANIAŁE KOBIETY 🙌💪❤️ ▫️ Każda z nas jest wyjątkowa i każda z nas powinna mieć tego świadomość🙏Takie, jakimi jesteśmy... ze wszystkimi naszymi wadami i niedoskonałościami😍 Pamiętajmy, że nasza wyjątkowość przejawia się poprzez wiele składowych, np. ✔poprzez naszą inteligencję emocjonalną ✔nasze poczucie humoru ✔naszą wrażliwość ✔nasze umiejętności ✔nasze cele i osiągnięcia ✔naszą pasję ✔nasze zainteresowanie ✔naszą siłę... i mogę tak wymieniać jeszcze długo😃 Wyzwanie #jesteswyjatkowa trwa💪❤Do dzieła! ▫️▫️▫️ #wyzwanie #annalewandowska #women #strongwomen #motivationbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Na zdjęciu Ania ma na sobie ciemną, długą sukienkę z falbanami i opaskę. Dobrała do stylizacji brązową torebkę. Marina wybrała bardziej letnią, kolorową kreację.

Wygląda na to, że między paniami nawiązała się głęboka przyjaźń.

ZOBACZ TAKŻE:

Celebrytki – przyjaciółki SZALEJĄ na widok Lewandowskiej na Mykonos w BIKINI. BOGINI normalnie – piszą

Marina na Instagramie: Kochani, wreszcie zdecydowałam się na botox!

Anna Lewandowska w dwóch OBŁĘDNYCH stylizacjach na See Bloggers (ZDJĘCIA)