Marina Łuczenko-Szczęsna z przytupem powraca na wielką scenę po wieloletniej przerwie. Po urodzeniu syna Liama wolała skupić się na wychowywaniu niż koncertowaniu.

Wojtek Szczęsny opowiedział o PIERWSZEJ RANDCE z Mariną: „Trząsłem się ze strachu”

Czy Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny planują kolejne dziecko?

Żona Wojtka Szczęsnego po 5 latach od urodzenia dziecka postanowiła skupić się na sobie. Najpierw pojawiła się na „Sylwestrze Marzeń” TVP, następnie wystąpiła podczas jednego w odcinków „You Can Dance – Nowa generacja”. Teraz zadebiutowała z nową piosenką w całkiem nowym stylu na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Tuż po Opolu Łuczenko-Szczęsna zorganizowała premierę klipu do piosenki „W blasku”, podczas którego towarzyszyła jej cała rodzina, nawet od strony męża.

W trakcie imprezy Wojtek Szczęsny udzielił wywiadu portalowi „Świat gwiazd”. Na końcu rozmowy padło pytanie o kolejnego potomka rodziny: „czy chce, by Liam miał rodzeństwo”. 

Marina i Wojciech Szczęsny świętują 7. rocznicę ślubu! Opublikowali romantyczne zdjęcia

Po tym pytaniu piłkarz szybko zakończył wywiad. Odpowiedział jedynie w swoim stylu:

Od gadania dzieci się nie robi. Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam wszystkich – zakończył.

Marina była nieco bardziej otwarta na to pytanie. Przyznała, że bardzo chciałaby urodzić dla Liama kolejne rodzeństwo, ale przez chorobę musiała o tym na jakiś czas zapomnieć. O nowotworze artystki więcej możecie dowiedzieć się tutaj: Marina Łuczenko zmroziła fanów! Walczyła z nowotworem

Pewnie, że tak. Ja jestem otwarta, ale ostatnio nie miałam możliwości takiej, no nie mogłam. Na razie wszystko jest na dobrej drodze, jestem zdrowa – tłumaczyła w rozmowie ze Światem Gwiazd.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, fot. Niemiec/AKPA

Wojciech Szczęsny, fot. Niemiec/AKPA

Wojciech Szczęsny, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, fot. Piętka Mieszko/AKPA