Anna Lewandowska postawiła na małą metamorfozę i zdecydowała się na zrobienie grzywki. Tuż po wizycie u fryzjera Ania zdecydowała się pochwalić nową fryzurą na swoim Instagramie w relacji. Po szerokim uśmiechu widać, że Lewandowskiej podobna się zmiana.

Anna Lewandowska najbardziej wpływową WAG w Niemczech!

Czasami bywa tak, że gwiazdy robią grzywkę, a decyzja okazuje się wtopą. Można jednak śmiało przyznać, że Ania wygląda świetnie.

Grzywka wymaga jednak trochę nakładu pracy i może być uciążliwa w życiu codziennym – motywatorka dużo trenuje, więc grzywka może sprawiać kłopoty i np. się przetłuszczać.

Nie uwierzycie, co Anna Lewandowska je na drugie śniadanie. Chyba nikt jej o to nie podejrzewał

Oprócz grzywki widać, że Anna odświeżała też kolor, postawiła na blond pasemka, które skryła pod bluzą. A może zdecydowała się na ostre cięcie i jeszcze nie zdradza wszystkiego?

Zobacz wszystkie fryzury Anny Lewandowskiej
KLIK

WOW! Anna Lewandowska zrobiła GRZYWKĘ

Wyświetl ten post na Instagramie.

During autumn and winter, we can combine fashion with comfort!👌🏻 Let's show our legs, because they lead us through everyday challenges! As an ambassador of @calzedonia Im presenting new tights Made in Italy – Total Shaper with cashmere: shape your figure and feel warm at the same time 🙃😘 —————————————————— Jesienią i zimą rownież możemy połączyć modę z komfortem ! Odsłońmy nogi, bo to one prowadzą nas przez wiele codziennych wyzwań! Jako ambasadorka ❤️ @calzedonia przedstawiam Wam nowe rajstopy Made in Italy – Total Shaper z kaszmirem: MODELUJĄ SYLWETKĘ 👌🏻, a przy okazji nie będzie Ci w nich zimno🙃😘 #calzedonia #cashmeretights #italianLegwear @calzedonia

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)