Jakub Kucner, Mister Polski 2017, dwa tygodnie temu wyjechał na zgrupowanie Mister Global do Tajlandii.

Jakub Kucner na zgrupowaniu przed Mister Global 2018 (ZDJĘCIA)

Występ Polaka w konkursie okazał się ogromnym sukcesem – Jakub, jako jedyny Europejczyk, dostał się do Top 5, a finalnie został 2. vicemisterem tego konkursu.

Tytuł Mister Global zdobył reprezentant USA. W konkursie brali udział przedstawiecie 42 krajów.

Mister Polski, Jakub Kucner, mówi o swoim pierwszym „dziecku”

Tytuł 2. wicemistera wywalczony przez Kucnera to największy sukces naszego rodaka na światowych konkursach piękności. Przypomnijmy, że Rafał Maślak był 3-vice Misterem International w 2014 roku.

Gratulujemy!

W Tajlandii spędziłem prawie dwa tygodnie na zgrupowaniu do konkursu Mister Global. Za chwile wielki finał i koniec niesamowitej przygody, którą miałem okazję przeżyć. Nie przyjechałem z nastawieniem, aby wygrać, ale przede wszystkim godnie reprezentować swój kraj i Was wszystkich. I to zadanie, myślę, że wykonałem w 100% Polska została zauważona na arenie międzynarodowej. Zobaczcie te wszystkie rankingi tworzone w różnych zakątkach świata. Na każdym jest POLAND🇵🇱 Codziennie w lobby hotelowym czekali na mnie fani konkursu, prosząc o wspólne zdjęcie czy autografy. Usłyszałem tyle miłych słów, że nie sposób tego nawet powtórzyć. Wsparcie płynęło od rodaków mieszkających na całym świecie. Bardzo Wam dziękuje i bez względu na dzisiejszy werdykt, jestem zadowolony z tego, co udało mi się tutaj osiągnąć. Dzisiaj wychodząc na scenę, z dumą wzniosę biało-czerwoną flagę i powiem jedno krótkie słowo: POLAND🇵🇱❤️ #man #guy #saturday #gym #poland #misterpolski #fashion #happy #happiness #misterglobal #thailand #bangkok #motivation #final #gala

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)