Kasia Dziurska (31 l.) to jedna z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Stało się o niej głośno, gdy wzięła udział w jednej z edycji „Tańca z Gwiazdami” i doszła do finału. Kasia nosiła długie blond włosy. Postanowiła jednak zmienić fryzurę i to był strzał w dziesiątkę.

Kasia Dziurska dodała bardzo ODWAŻNE zdjęcie z narzeczonym: Krew mi się zatrzymała

Kasia Dziurska zmieniła fryzurę

W nowej fryzurze Kasi jest do twarzy, jednak nie była oryginalna – obcięła włosy na boba, co ostatnio robi bardzo wiele gwiazd.

Podobno kiedy kobieta ścina włosy to zamierza zmienić swoje życie 😈🤫🤩 Jak podoba Wam się moja metamorfoza? 🤗 – zapytała.

Fryzura to dzieło Mikołaja Kiełbusa, została wykonana w salonie Łukasza Urbańskiego.

Trenerka zyskała sporo komplementów:

O wow. To jest zdecydowanie fryzura dla Ciebie 👏🏻❤️😍😍😍

Przepięknie, dobraaa decyzja

Bardzo ładnie Ci w tych włosach 😊 metamorfoza udana 😁

Katarzyna Dziurska o swojej DIECIE – jak to robi, że je fast-foody i słodycze, a ma TAKĄ figurę?

Kasia Dziurska związana jest z Emilianem Gankowskim. W kwietniu para zaręczyła się. Brali wspólnie udział w programie „Dance, dance, dance”.

Znamy się od kilku lat, ale parą jesteśmy dopiero od stycznia, więc krótko, ale już wiem, że to właśnie TEN facet, mogę liczyć na niego w trudnych momentach. Był przy mnie ostatnio, w pierwszą rocznicę śmierci mamy, wspiera, kiedy zjadają mnie nerwy przed występem w Tańcu z gwiazdami, towarzyszy mi często podczas treningów, jest na nagraniach, ostatnio pomagał mi we wszystkich sprawach związanych z załatwianiem kredytu i nowym mieszkaniem, do którego przeprowadzam się w ten weekend – powiedziała w w wywiadzie.

Jak oceniacie jej przemianę?

Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski fot. AKPA

Katarzyna Dziurska fot. AKPA

Katarzyna Dziurska fot. AKPA