WOW! Katarzyna Skrzynecka pierwszy raz po schudnięciu na salonach (ZDJĘCIA)
Aktorka przez całe wakacje była na poście wegańskim. Założyła, że schudnie 20 kilogramów!

Katarzyna Skrzynecka (48 l.) od kilku tygodni jest na dość rygorystycznej diecie. To właściwie nie dieta, ale post – post wegański. Gwiazda schudła już kilkanaście kilogramów!
Diety gwiazd – Katarzyna Skrzynecka CHUDNIE na wegańskim detoksie
Katarzyna Skrzynecka schudła – jak wygląda po zrzuceniu kilkunastu kilogramów? Zdjęcia!
Aktorka zrezygnowała zupełnie z jedzenia nabiału, mięsa, produktów z glutenem, odstawiła też cukier. Gwiazda postawiła na warzywa, nasiona i zdrowe tłuszcze.
Po 5 tygodniach postu Skrzynecka mogła się pochwalić wagą niższą o 10 kilogramów. Od tamtej pory pewnie schudła jeszcze parę kilogramów.
Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg, a jak wyglądała KIEDYŚ? Mamy STARE zdjęcia gwiazdy
Efekty postu widoczne są na pierwszy rzut oka. Wczoraj Skrzynecka razem z mężem, Marcinem Łopuckim, który jest dietetykiem i czuwa nad dietą gwiazdy, pojawiła się na premierze sztuki Blef. Kasia miała na sobie szmaragdową sukienkę przed kolana odsłaniającą ramiona. Wyglądała pięknie i zdecydowanie szczuplej, niż 2-3 miesiace temu.
Zobaczcie!

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Kasia Skrzynecka na starszych fotkach

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Ania | 15 września 2019
Ja ostatnio też postanowiłam wziąć się za siebie i zamówiłam sobie catering dietetyczny Warszawski Dzień od Mateusza Gesslera i jestem bardzo zadowolona z efektów i cieszę się, że nie piszą o tym portale, żeby cała Polska żyła tą dietą. Za dużo już tych artykułów.
nieporozumienie | 14 września 2019
makijaż dzidzi piernik, nic się nie zmieniło
ona schudła 10kg,a ma nogi jak jej mąż? Jej mąz jest dietetykiem ?! I dopiero teraz są efekty? Chyba ktoś inny tą panią odchudza
Anonim | 14 września 2019
Kaska zawsze bedzie taka przasna a lopucki zawsze ma za duze gajery.
Anonim | 13 września 2019
Serio, facet założył wieczorem na salony krótkie spodnie?
Anonim | 13 września 2019
zgadzam sie