Anna Lewandowska (31 l.) przez wiele kobiet uważana jest za wzór godny do naśladowania, fanki kopiują jej styl czy uczesanie. Popularna trenerka udowadnia, że można połączyć prowadzenie biznesu z macierzyństwem. Z pewnością Lewandowska musi mieć dokładnie zaplanowany dzień, żeby znaleźć czas na wszystkie obowiązki. Fanki gwiazdy od jakiegoś czasu wyrażali niezadowolenie w komentarzach, z powodu fryzury trenerki.

Zakochana Anna Lewandowska z Robertem na randce w Portofino (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska w nowej fryzurze. Lepiej z grzywką czy bez?

Anię Lewandowską od dłuższego czasu można było oglądać w prostej, trochę zbyt długiej grzywce. Gwiazda postanowiła jakiś czas temu zmienić uczesanie, jednak decyzja ta nie przypadła obserwatorom trenerki do gustu. Najbardziej podobała im się Lewandowska z delikatną, prostą grzywką. Fryzura dodawała Ani uroku i młodzieńczości. Gwiazda postanowiła zdecydowanie skrócić grzywkę, do takiej długości, która nie przeszkadza chociażby w treningach.

Mówiliście ostatnio, że moja grzywka jest za długa, także Marylka uratowała mnie ponownie i grzywka powróciła do normalnej długości. Może być? Czy lepiej bez grzywki? –  dopytywała fanów Anna Lewandowska.

Włosami Anny Lewandowskiej opiekuje się od jakiegoś czasu Marylka Duda z Duda Hair Design, która strzyże również Roberta Lewandowskiego.

Podoba się Wam powrót do starego look’u u Anny Lewandowskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ile razy w tygodniu ćwiczy Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska UDAWAŁA, że wszystko jest OK, a tak naprawdę przeżywała dramat

Anna Lewandowska w dwóch jesiennych stylizacjach. Fanki: chodząca inspiracja

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w białej sukience. Fot.AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska. Fot.AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z bliska. Fot.AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w żółtej marynarce. fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Czy grzywka pasuje do trenerki?

1

Wolę Anię bez grzywki

2

Podoba mi się z grzywką

3

W obu fryzurach wygląda ładnie