Anna Lewandowska bardzo dba o swoje włosy i dość często odwiedza salony fryzjerskie. Trenerka pozostaje wierna swojemu kolorowi, a chyba największa zmiana, na jaką się zdecydowała, to była grzywka. Skoro nie widać większych zmian na jej głowie, to prawdopodobnie Ania decyduje się jedynie na zabiegi wzmacniające włosy.

Umięśniony Robert Lewandowski tuli córkę

Anna Lewandowska obcięła włosy?

Choć szaleństw z fryzurą brak, to niemal każda wizyta trenerki u fryzjera wywołuje wiele emocji wśród jej fanów. Po jednej z nich niektórzy uznali, że jednak Lewandowska zafundowała sobie zmianę i zagęściła włosy. Trenerka szybko jednak zaprzeczyła tym domysłom.

Najnowsze zdjęcie Anny wprawiło wiele osób w osłupienie i zaczęli się zastanawiać, co się stało z jej bujną czupryną. Czyżby obcięła włosy?

  • Ania, wyglądasz jakbyś wpadła pod kosiarkę.
  • Jakieś dziwne masz włosy, Aniu.
  • O matko! Ania ścięła na krótko włosy z przodu?
  • Wydaje mi się, czy Ania ma cos z włosami nie tak? – dopytują fanki.

Trenerka pospieszyła z odpowiedzią i uspokoiła obserwatorów. Jej „nowa” fryzura to zasługa wiatru.

Wiatr wieje 😉 – odpisała.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

Lewandowscy jeszcze nie ochrzcili Laury. Z kilku przyczyn

Internautki ZACHWYCONE nowym zdjęciem Anny Lewandowskiej. Pokazała, że nie jest doskonała

View this post on Instagram

Oceny i porównania, po co i komu są potrzebne? PRZECZYTAJ DO KOŃCA I PROSZĘ UDOSTĘPNIJ. Jako kobieta jestem narażona na wiele ocen i porównań, ale nie tylko ja (dlaczego tak jest?) Czytam o sobie – za chuda, za gruba, czy wróciłam do formy po ciąży, czy też nie, za niska, włosy – takie, usta – takie… 🤷‍♀️ …no takie i nie inne…i co teraz😉? Dzisiejszy post i wczorajszy filmik (jak tańczę) to odpowiedź na ciągłe komentarze odnośnie nas kobiet. WSPIERAJMY SIĘ, zamiast poddawać ciągłej ocenie!!! Różne formy porównania w pewnym momencie stały się naszą kobiecą codziennością. Tak – ktoś powie, godząc się na bycie osobą publiczną, musisz się z tym liczyć, że będziesz poddawana ciągłej ocenie. A czy „osoba publiczna”, to robot bez uczuć? No nie 🙈. Ale nauczyłam się z tym żyć, bo trwa czas, kiedy, chcąc nie chcąc, wszyscy jesteśmy poddani czyjejś ocenie… Nie od dziś wiadomo, że niestety kobiecie trudniej odnieść się do nieuzasadnionej krytyki, pozostaje nam duuuuży dystans😌 Mi w radzeniu sobie z różnymi ocenami pomógł SPORT – nieustannie będę to powtarzać. Promuję aktywność fizyczną, bo w mojej opinii jest to antidotum na wiele problemów. A przede wszystkim jest to forma lekarstwa na zdrowie i lepsze samopoczucie, większą samoocenę i energię. Plusów mogę wymieniać w nieskończoność. ____ W mojej codziennej pracy to właśnie na KOBIETACH skupiam się najbardzej. Wspieram je na różne sposoby. Spotkania, które organizuję (obozy, treningi, live, wartsztaty) pokazują między innymi jak radzić sobie z oceną, jak budować pewność siebie i jak szukać w sobie wewnętrzej siły, którą ma przecież każda z nas. Pamiętajmy aby otaczać się osobami, które nas wspierają, motywują, wówczas nasz dzień stanie się lepszy i bardziej pozytywny💪 Czy to coś zmieni? Będziemy mieć wpływ na jaki pewien % naszego dobrostanu💪 ale nie łudźmy się, zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie podreperuje swoje niskie poczucie własnej wartości czyimś kosztem. Pozostaje nam być wyrozumiałym 😉 Trzymajcie się dziewczyny i panowie, miłego wieczoru❤️

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

How do you like: CHOCO GOLD AND SUNNY PEARL @phlov_by_anna_lewandowska ? ⁣✨ amazing for body contouring! Tip for you: To achieve the impression of longer and slender legs, apply a thin layer of CHOCO GOLD🖤🤍 on the inside of the thighs and a light layer of SUNNY PEARL🤍🖤 along the tibia. ⁣Now enjoy showing off your contoured body in your summer wardrobe!✨✨ ___________________________ JAK KONTUROWAĆ CIAŁO OLEJKAMI ROZŚWIETLAJĄCYMI✨? ➡️ CHOCO GOLD I SUNNY PEARL @phlov_by_anna_lewandowska ?⁣✨✨✨ ⁣ Znacie mnie, uwielbiam rozświetloną i opaloną skórę. @patrycjadobrzenieckamakeup nauczyła mnie, jak uzyskać efekt konturowania i podzielę się z Wami paroma trikami z planów zdjęciowych.⁣ ⁣ 🤍🖤Najważniejsza zasada: nakładanie kosmetyków rozświetlających (takich jak SUNNY PEARL) na te części ciała, na które naturalnie pada światło słoneczne.⁣ ⁣ 🖤🤍Brązujące i przyciemniające (CHOCO GOLD) nakładamy na miejsca, gdzie chcemy optycznie wyszczuplić.⁣ ⁣ Aby osiągnąć wrażenie wydłużonych i smukłych nóg, nakładamy cienką warstwę CHOCO GOLD po wewnętrznej stronie ud, a jasną warstwę SUNNY PEARL wzdłuż kości piszczelowej. ⁣ ⁣ Podobnie robimy z ramionami – na wewnętrzną część rąk przyciemniający CHOCO GOLD, a na zewnętrzną rozjaśniający SUNNY PEARL.⁣ ⁣ Mój pro tip: By podkreślić obojczyki, nakładajcie CHOCO GOLD pod i nad ich linią, a olejek SUNNY PEARL na ich szczyty. ________________ ➡️ www.phlov.com.pl ✨✨✨✨✨✨✨✨ #annalewandowska #phlov #flow #dress @dose_label

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on