Siostry Kylie i Kendall oprócz Kim, Kourtney, Khloe i Roba, mają również przyrodnich braci Brandona i Brody’ego, Burta i siostrę Cassandrę, których ojcem jest Caitlynn Jenner. Obecnie Brandon i jego ukochana Cayley Stoker spodziewają się bliźniaków. Kobieta jest już w zaawansowanej ciąży.

Mąż Kaitlynn Carter, Brody Jenner już ma NOWĄ dziewczynę – jest piękna (ZDJĘCIA)

Cayley Stoker, dziewczyna Brandona Jennera jest w ciąży

Brandon w 2019 roku rozwiódł się z Leah Felder, z którą byli małżeństwem przez 6 lat. Zaczął spotykać się z  Cayley Stoker i są już po ślubie. Wydają się być bardzo szczęśliwi.

Kendall Jenner dodała zdjęcie z pewnym mężczyzną. Fani: Wyjdź za niego ZA MĄŻ!

Paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze. Cayley miała na sobie luźną sukienkę w kratę. Ma spory brzuch, więc poród zapewne tuż tuż.

Dzięki tobie odkryłem zupełnie nowy poziom szczęścia. Jesteś inteligentna, miła, zabawna, opiekuńcza, a obecnie jesteś w ciąży z naszymi bliźniakami!! ❤️❤️ Zawsze będę pielęgnować to, co mamy i tak bardzo nie mogę się doczekać, aby świętować z tobą każde urodziny – napisał ostatnio Brandon w dniu jej święta.

Stormi ma dopiero dwa lata, a już ucisza swoją mamę Kylie Jenner!

Caitlynn Jenner będzie miała kolejną dwójkę wnucząt. Kylie i Kendall zostaną za to ciociami. Przypominamy, że mają aż dziewiątkę rodzeństwa.

Brandon Jenner i Cayley Stoker fot. Forum/BACKGRID

Brandon Jenner i Cayley Stoker fot. Forum/BACKGRID