Córka Kylie Jenner (22 l.) Stormi może mieć dopiero dwa lata, a już wykazuje się silnym charakterem. Miliarderka od zawsze mówiła, że chce w młodym wieku zostać mamą i tak też się stało. Kylie dla swojej córeczki przychyliłaby nieba, dziewczynka jest rozpieszczana do granic możliwości i niczego jej nie brakuje. Już pokazuje, kto tu rządzi?

Selena Gomez wygryzie Kylie Jenner i Rihannę? Piosenkarka już zrobiła szum w branży Beauty

Stormi Webster ucisza swoją mamę Kylie Jenner

Kylie Jenner dwa lata temu urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Stormi. Ojcem dziewczynki jest popularny raper Travis Scott, jednak para rozstała się we wrześniu, ku zaskoczeniu wszystkich. Dla dobra dziecka rodzice zdecydowali, że pozostaną w przyjacielskich stosunkach.

Kylie mimo, że jest właścicielką makijażowego imperium, to czas spędzony z córką jest dla niej najważniejszy. Spełnia się w roli matki. Mimo obowiązków Jennerka stara się jak najwięcej czasu poświęcać córce. Miliarderka podzieliła się ze swoimi obserwatorami nagraniem, na którym żali się, że jej córka zaczęła ją uciszać! 

Oglądamy Frozen 2 po raz pierwszy i Stormi naprawdę się wkręciła. Próbowałam powiedzieć, że ją kocham „Stormi kocham Cię, a ty mnie”, a ona odparła „Cii mamo”. Byłam w szoku, ponieważ nigdy wcześniej tak nie zrobiła – powiedziała Kylie na swoim InstaStory 

Kylie Jenner Stormi Webster

Fot.Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner Stormi Webster

Fot.Instagram/kyliejenner

1. lutego odbyły się drugie urodziny Stormi. Oczywiście Kylie nie mogła przepuścić takiej okazji i zorganizowała huczną imprezę na cześć córki. Oprócz tego pojawiła się kolekcja kosmetyków od Jennerki, która wypuściła ja razem z córeczką. Miliarderka jak coś robi, to idzie na całość. Postanowiła wynająć nawet bilbord, informujący o zbliżających się urodzinach Stormi.

Mała już zaczyna rządzić swoją mamą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak wygląda śniadanie i obiad Kylie Jenner. Zdradziła, co je w ciągu dnia (DIETY GWIAZD)

Kylie Jenner chwali się zdjęciami z przyjęcia Stormi. Przygotowała dla córki prawdziwy KARNAWAŁ

Stormi skończyła DWA latka. Kylie Jenner pokazała jej niepublikowane zdjęcia

Kylie Jenner Travis Scott Stormi Webster

Fot.Forum/Backgrid UK

Kylie Jenner Stormi Webster

Fot.Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner Stormi Webster

Fot.Forum/Backgrid USA