Już na początku roku pojawiły się plotki, że zobaczymy Roksanę Węgiel w „Tańcu z gwiazdami”. Na potwierdzenie ze strony twórców programu nie trzeba było długo czekać i na Instagramie „TzG” jakiś czas później pojawiło się oficjalne przedstawienie piosenkarki jako jednej z uczestniczek nowej edycji.

Ale nowiny! Roxie Węgiel w „Tańcu z Gwiazdami”. Pojawi się też gwiazda „M jak miłość”

Roksana Węgiel zaskoczyła uczestników Tańca z gwiazdami

Od dwóch tygodni Roxi Węgiel ciężko pracuje na sali tanecznej i przygotowuje się do pierwszego odcinka „Tańca z gwiazdami”. Niestety jeszcze nie ujawniono, z kim zatańczy artystka, ale według doniesień będzie nim Michał Kassin, którego pierwszy raz zobaczymy w programie. To doświadczony tancerz, posiada międzynarodową klasę taneczną „S”. 

Nie uwierzycie, co Roksana Węgiel robi w wolnym czasie po PÓŁNOCY!

Dziś z okazji Tłustego czwartku młoda artystka postanowiła zrobić niespodziankę uczestnikom i tancerzom TzG. Przyniosła karton pączków i rozdała je wszystkim obecnym, którzy zjawili się dziś trenować na sali. Na udostępnionym filmie przez Roksanę widzimy zaskoczonych Maffashion, Hannę Zudziewicz, Filipa Chajzera, czy Adama Kszczota.

Trzeba przyznać, że to miły gest!

Roksana Węgiel ma dopiero 19 lat, a wydawać by się mogło, że w polskim show biznesie jest niemal od zawsze. Szerszemu gronu dała się poznać, dzięki występowi w „The Voice Kids”. Teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia w Polsce.

Roksana Węgiel na wspólnym zdjęciu z „kochaną teściową”! Jak siostry? (FOTO)

pasekkozak