Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku.

Dziś Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych nastolatek w kraju i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a show-biznes otwiera przed nią coraz to kolejne drzwi. Dopiero co piosenkarka miała okazję wystąpić na „Sylwestrze Marzeń” TVP, a już źródła donoszą o jej kolejnych zawodowych projektach!

Widzowie ocenili sylwestrowy występ Roksany Węgiel. Młoda artystka zaskoczyła widownię?

Roxie Węgiel wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Jak poinformował portal Świat Gwiazd, Roksana Węgiel ma pojawić się w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”:

Roksana uwielbia taniec, dlatego bardzo entuzjastycznie zareagowała na propozycję udziału w nowym “Tańcu z Gwiazdami”. Ma już zresztą na swoim koncie zwycięstwo w “Dance Dance Dance”, dlatego po cichu liczy na to, że tym razem też uda się jej wygrać – zdradziła osoba związana z produkcją.

Choć początkowo chodziły pogłoski o zdjęciu z anteny flagowego show Polsatu, ostatecznie program powróci już tej wiosny, w nowej, mocno odświeżonej wersji. Nowe TzG „wyremontowane” przez Edwarda Miszczaka zostało przejęte przez firmę Jake Vision odpowiedzialną za programy takie jak „Love Island. Wyspa miłości”, „Milionerzy” i „Ninja Warrior Polska” oraz wraz z parkietem przeniesione do nowego studia Polsatu. Zmiany dotknęły również jury, w którym ze starego składu zasiada obecnie jedynie Iwona Pavlović.

Prócz Roxie Węgiel wyciekły również inne nazwiska gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się w programie – wśród nich mamy m.in Kingę Zawodnik oraz Mikołaja Roznerskiego, z którym obecnie trwają negocjacje.

Będziecie kibicować Roxie na parkiecie?

Roksana Węgiel o krok od wpadki, kiedy pozowała z Dodą. Wszystko przez kreacje

pasekkozak

Roksana Węgiel zaszalała z dekoltem? Outfit gwiazdy wart tysiące!

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

scena z: Roksana Węgiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Warszawa, 29.06.2023, Premiera ebooka Anny Wrońskiej „Niezależne kobiety o ich sukcesie” część 2,,Image: 786214146, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Niemiec/AKPA