Roksana Węgiel ma dopiero 19 lat, a wydawać by się mogło, że w polskim show biznesie jest niemal od zawsze. Szerszemu gronu dała się poznać, dzięki występowi w „The Voice Kids”. Teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia w Polsce.

Roksana Węgiel najlepiej zarabiającą artystką w naszym kraju? Wiadomo, ile bierze za jeden koncert!

Roxie to prawdziwa pani domu?

Wokół jej osoby nie brak też zamieszania, a fani z zachwytem śledzą jej przemianę z nastolatki w dojrzałą kobietę, komentując jej poczynania w show-biznesie oraz coraz bardziej odważne stylizacje. Wraz ze swoją przemianą, artystka spotyka się z coraz większą krytyką wśród obserwujących.

Roxie Węgiel świętuje 19. urodziny za granicą. Wybrała nietypowy kierunek! (ZDJĘCIA)

Młoda piosenkarka stale informuje fanów o nowinach w jej życiu prywatnym oraz zawodowym. Jakiś czas temu ogromną kontrowersję wywołały jej zaręczyny z Kevinem Mglejem. Para nie przejmuje się hejtem i publikuje wiele wspólnych treści. Jak widać, ich miłość stale kwitnie.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej WZIĘLI ŚLUB w tajemnicy?! Pokazała nagranie z obrączką na palcu

Teraz Roksana Węgiel pochwaliła się, co robi po północy. Sama była zaskoczona swoją determinacją do zrobienia nocnych wypieków. Stwierdziła, że kiedyś nie pomyślałaby, że o tej godzinie będzie zajmowała się pieczeniem ciast, a jednak! Czyżby młoda artystka stawała się perfekcyjną panią domu?

Jakby mi ktoś rok temu powiedział, że będę po nocach w wolnym czasie robiła ciasta, to bym nie uwierzyła… – napisała na swoim InstaStories

IG/roxie_wegiel

IG/roxie_wegiel

Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel, fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Niemiec/AKPA