Życie nie oszczędza ani Justina Biebera ani jego żony Hailey. W marcu 2022 roku Hailey Bieber trafiła do szpitala z objawami przypominającymi udar i przeszła operację. Teraz u jej ukochanego zdiagnozowano rzadką chorobę neurologiczną zwaną zespołem Ramsaya Hunta, przez którą Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz. Z tego powodu piosenkarz musiał odwołać część koncertów, a pozostałe przełożyć na inny termin.

Justin Bieber sparaliżowany! Zdiagnozowano rzadkie zaburzenie neurologiczne

Justin Bieber o szczegółach swojej choroby. Zwrócił się do Boga

Teraz Justin Bieber na InstaStories postanowił uspokoić fanów i podzielić się z nimi informacją o aktualnym stanie zdrowia oraz poinformować, że wiara pomaga mu przejść przez najgorszy okres:

Chciałem podzielić się informacją, o tym jak się czuję. Z każdym dniem jest lepiej, podczas całego tego dyskomfortu odnajdywałem pociechę w tym, który mnie stworzył i mnie zna. Przypomina mi się, iż zna mnie na wylot. Zna najciemniejsze części mnie i nieustannie wita mnie w swoich kochających ramionach. Ta perspektywa dała mi spokój podczas tej przerażającej burzy, lecz wiem, że ona minie, w międzyczasie Jezus jest ze mną.

IG: justinbieber

Jesteście zaskoczeni jego religijnością?

Hailey Bieber przeszła OPERACJĘ SERCA! Lekarze musieli ratować jej życie

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Justin Bieber z żoną na Met Gali fot. Reuters / Forum

Backgrid USA / Forum

MEGA / The Mega Agency / Forum

MEGA / The Mega Agency / Forum

Hailey i Justin Bieber na wakacjach. Ależ oni się kochają!