Hailey i Justin Bieber są inspiracją dla młodych ludzi z całego świata. Ostatnio zrobili furorę na pokazie Monclera w Londynie. Modelka zjawiła się w zaskakującym bezrękawniku Moncler Genius x Alyx Fraxinus w kolorze kości słoniowej z wysokim kołnierzem. Do tego dobrała czarną koszulę z długimi rękawami, połączoną z czarną minispódniczką WARDROBE.NYC i czarnymi sznurowanymi szpilkami polskiej projektantki Magdy Butrym .

Justin i Hailey Bieber Fot. Raw Image LTD/MEGA / The Mega Agency / Forum

Z kolei artysta  miał na sobie jaskrawą kobaltowo kurtkę puchową od Monclera, workowane niebieskie dżinsy, białe sneakersy i pomarańczowe okulary przeciwsłoneczne z białą oprawą.

Justin Bieber ZAWIESZA KARIERĘ! Stan zdrowia nie pozwoli mu kontynuować

Hailey Bieber zdradza Justina Biebera?

Natomiast po pokazie szeroko komentowane było zachowanie pary, a nie ich stylizacje. Można było zauważyć, że Justin Bieber jest bardzo zdystansowany do Hailey, a momentami zostawiał ją w tyle.

Hailey i Justin Bieber na wakacjach. Ależ oni się kochają!

Szczególnie szeroko komentowane jest to jedno krótkie nagranie, na którym Justin Bieber stoi za swoją żoną, która dziwnie patrzy się w kierunku ochroniarza. Internauci natychmiast zaczęli spekulować, czy modelka ma romans z ochroniarzem, czy próbuje z nim tylko flirtować?

@donttellmymomma.fr I always knew the biebers have an opened marriage🤭 #haileybieber ♬ original sound - 🎧

Justin i Hailey Bieber Fot. Raw Image LTD/MEGA / The Mega Agency / Forum

Justin Bieber i Hailey na Mykonos

Justin Bieber i Hailey na Mykonos fot. Backgrid UK / Forum