Natalia Karczmarczyk od połowy 2022 roku jest związana z Marcinem Dubielem. Poznali się na sam koniec projektu Teamu X, a po kilku latach razem wyjechali na narty i tam pomiędzy nimi zaiskrzyło. W związku z ostatnią aferą youtuberów „Pandora Gate”, Natalia wydała, jak sama napisała na swoim InstaStories, „pierwsze i ostatnie odniesienie do tej sytuacji”.

Dziewczyna Marcina Dubiela, NATSU powiększyła sobie piersi (WIDEO)

Natsu o filmie Wardęgi i Konopskyego

W serii InstaStories Natsu poruszyła kilka wątków związanych z „Pandora Gate”. Dziewczyna Dubiela na samym początku zaznaczyła, że jest jej bardzo przykro, że została połączona z tą sprawą. Wspomina również o hejcie jaki spłynął na nią podczas całej afery, jak i po filmie Konopskyego. Natalia odnosząc się do materiału youtubera podkreśliła, że od jakiegoś czasu nie tworzy już treści skierowanych do młodych odbiorców. Na dowód zamieściła wykresy przedstawiające dane demograficzne osób śledzących jej profil zaznaczając, że obserwują ją teraz głównie osoby dorosłe.

Chciałabym przypomnieć, że wielokrotnie informowałam moich obserwatorów o zmianie contentu i o tym, że nie będę tworzyła już materiałów dla młodych widzów. Od roku nie zorganizowałam, ani nie wzięłam udziału w żadnym obozie skierowanym do młodych osób. Od połowy kwietnia tego roku nie jestem także zaangażowana w żaden projekt grupowy, którego treści byłyby adresowane do dzieci. – oznajmia Natalia

Natsu nagrała swój pierwszy teledysk – nawiązuje do afery z sekskamerkami!

W dalszej części oświadczenia Influencerka określiła przywołanie jej w materiale jako „bardzo krzywdzące”.

Wcześniejszy wyciek niepublicznych materiałów z moim udziałem kosztował mnie oraz moich najbliższych bardzo wiele przykrości i stresu. Moje zachowanie było naganne z moralnego punktu widzenia, ale nie wyrządziło nikomu krzywdy. Zostałam za nie publicznie potępiona i wyciągnęłam wnioski z tej sytuacji. W związku z powyższym przywołanie mojej osoby w filmie Mikołaja tylko uznaję za niepotrzebny atak personalny i manipulację – pisze Natsu

Wyciekły filmy Natsu dla dorosłych. Członkini Teamu X załamana: „Jest mi potwornie głupio”

Natalia Karczmarczyk wspomniała również o Stuu, który odgrywał największą rolę w znanej wszystkim aferze „Pandora Gate”. Influencerka w oświadczeniu zaznaczyła, że „nic jej nie łączy” z tematem youtubera, a także, że nie posiada żadnych informacji, które mogłyby okazać się pomocne w tej sprawie.

Chcę, żebyście wiedzieli, że z tematem Suarta nic mnie nie łączy, nigdy nie wiedziałam o sytuacjach, które właśnie wychodzą na światło dzienne, oraz nie posiadam żadnych dodatkowych informacji, które mogłyby być pomocne w sprawie. […] Cieszę się, że sprawą zajęły się już odpowiednie organy i mam nadzieję, że zostanie ona dzięki temu należycie zbadana i wyjaśniona – napisała Influencerka.

Niemal na sam koniec Natsu poruszyła temat swojego aktualnego partnera, Marcina Dubiela, który był przyjacielem Stuu. Influencer, jak podają Wardęga i Konopsky, również miał nagabywać młode dziewczyny w internecie. Influencerka poinformowała fanów, że nie zamierza wypowiadać się na temat Dubiela, gdyż jest to dla niej zbyt osobisty temat.

Ten wątek rozpocznę i zakończę prośbą – jest to dla mnie bardzo wrażliwy i szczególnie prywatny temat. W związku z tym, chciałabym zostawić go dla siebie i prosić Was o uszanowanie mojej decyzji – pisze Natsu.

Natsu była w związku ze swoją obecną przyjaciółką! „Natalia pamiętam przynosiła mi karteczki z serduszkami z napisem Kocham Cię”

Influencerka przyznała, że w ostatnich dniach „nie jest w stanie normalnie funkcjonować”. Na ostatnim InstaStories Natalia Karczmarczyk umieściła różowe tło a na nim napis, który miał sugerować zamknięcie tej sprawy z jej strony.

To moje pierwsze i ostatnie odniesienie do tej sytuacji. Więcej u mnie nie znajdziecie […]. Teraz wracamy do dobrej energii… – kończy Natsu

Oświadczenie Natsu, IG: natalia.karczmarczykOświadczenie Natsu, IG: natalia.karczmarczyk

Oświadczenie Natsu, IG: natalia.karczmarczykOświadczenie Natsu, IG: natalia.karczmarczyk

Oświadczenie Natsu

Oświadczenie Natsu, IG: natalia.karczmarczyk

Oświadczenie Natsu

Oświadczenie Natsu, IG: natalia.karczmarczyk

Natalia Karczmarczyk

IG: natalia.karczmarczyk

Natalia Karczmarczyk

IG: natalia.karczmarczyk

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel, IG: marcindubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel, IG: marcindubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel, IG: marcindubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel, IG: marcindubiel

Natsu, Marcin Dubiel, Jacek Kurnikowski/AKPA