Angelina Jolie to jedna z najbardziej znanych i utalentowanych aktorek Hollywood. Ale za kulisami blasku fleszy i czerwonych dywanów, jej życie nie zawsze układało się gładko. Ostatnio podzieliła się swoimi przemyśleniami z magazynem Vogue, opowiadając o trudnym okresie po rozstaniu z Bradem Pittem.

Angelina Jolie w stylizacji, w której każda kobieta będzie wyglądać szykownie

Angelina Jolie szczerze o rozwodzie

Angelina Jolie przyznała, że ​​bycie matką uratowało ją przed „dużo ciemniejszymi” emocjami. Jej sześcioro dzieci – Maddox, Pax, Zahara, Shiloh oraz bliźniaki Vivienne i Knox – stały się dla niej motywacją do przetrwania trudnych chwil.

Bycie matką zmieniło moje życie. Dzieci uratowały mnie i nauczyły, jak żyć inaczej w tym świecie – wyznała. Gdyby nie oni, zapewne poszłabym na dno w znacznie mroczniejszy sposób.

Jolie i Pitt przez 12 lat byli jednymi z najbardziej rozpoznawalnych par w Hollywood. Ogłosili swoją separację w 2016 roku. To wydarzenie zapoczątkowało burzliwy okres w ich życiu rodzinnym, który wciąż pozostawia ślady:

Ostatnio czuję się trochę przygnębiona – przyznała Jolie. Przechodzę przez okres przemiany jako osoba i nie czuję się sobą od dziesięciu lat.

Chociaż aktorka nie zdradziła zbyt wiele szczegółów, dała do zrozumienia, że ostatnie lata były trudne dla całej rodziny:

Mieliśmy wiele uzdrowienia do zrobienia i wciąż szukamy swojego miejsca – wyznała.

Mimo burzliwego życia prywatnego, Angelina Jolie nadal odnajduje inspirację w swojej karierze. Na okładce listopadowego wydania Vogue promuje swoją nową firmę modową, Atelier Jolie. Jednak nie jest to zwykła marka odzieżowa.

Mam nadzieję, że Atelier Jolie będzie inspiracją dla kobiet, aby czuły się wystarczająco bezpiecznie, by być ‚miękkimi’, z czym sama miałam kiedyś trudności.

Jolie opowiedziała o swoim osobistym doświadczeniu związanym z ubiorem i jego znaczeniem: „Po przejściu przez coś, gdzie zostałam zraniona, terapeuta zapytał, czy spróbuję założyć luźniejsze ubranie – wspominała. Brzmi to głupio, ale zakładałam, że spodnie i buty prezentują ‚twardszy’ wygląd, silniejszą mnie. Czułam się wtedy bezbronnie.

Zatrzęsienie celebrytek na warszawskim evencie: Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Angelika Mucha, Daria Zawiałow

Mimo że w maju 2021 roku aktorom przyznano wspólną opiekę nad dziećmi, sprawa pozostaje nierozstrzygnięta.

Forum

Forum

Forum