Wiek: 36 lat
Wzrost: 1,66
Data urodzenia: 24 lutego 1982 lat, Sanok

Wymiary:


W biodrach mam 92 cm, w talii 64 cm, a biust nie ma znaczenia, bo jest zrobiony

– powiedziała w Party.

Ewa Chodakowska – Kavoukis (36 l.) to pierwsza trenerka fitness, która zrobiła ogromną karierę w naszym kraju. Zmotywowała mnóstwo Polek do ćwiczeń, zmiany nawyków żywieniowych i pokazała, że sport jest dla wszystkich osób, które chcą zawalczyć o siebie i swoje zdrowie.

Wzrost, początki kariery, operacja biustu - wszystko o Ewie Chodakowskiej

WYKSZTAŁCENIE

Ewa urodziła się 24 lutego w 1982 roku w Sanoku. Ma siostrę i brata. Jest absolwentką Pilates Academy Athens oraz IAFA Collage Athens – specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i High Intensity Interval Training.

Wzrost, początki kariery, operacja biustu - wszystko o Ewie Chodakowskiej

ZWIĄZKI

Gdy przebywała w Grecji, poznała trenera personalnego – Lefterisa Kavoukisa. Między nimi od razy zaiskrzyło. Wkrótce potem zaręczyli się:


Jest inspiracją i mentorem. Na jego temat mogłabym się rozwodzić godzinami. Jest w Grecji jednym z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych. Dzięki niemu zrozumiałam, co chcę w życiu robić, odnalazłam radość z dzielenia się swoją pasją. Motywowanie innych stało się największą z radości, przynoszącą spełnienie. Lefteris to człowiek o wielkim sercu, porażająco inteligentny, kochający, a do tego szalenie przystojny (śmiech). Mój ideał

– mówiła w 2013 roku o swoim przyszłym mężu.

Ewa Chodakowska pieszczotliwie nazywa swojego męża „Puzel” ponieważ twierdzi, że pasują do siebie jak dwa puzzle.

9 września 2013 roku w Sanoku Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis powiedzieli sobie sakramentalne tak. Ceremonia była skromna, a do ołtarza Ewa poszła w trampkach.

Wzrost, początki kariery, operacja biustu - wszystko o Ewie Chodakowskiej

KARIERA

Ewa Chodakowska rozpoczęła karierę w Polsce od prowadzenia bloga. Początkowo zajęła się tematami fitness propagując je w programach śniadaniowych: Pytanie na śniadanie i w Dzień dobry TVN.

W 2013 roku została najpopularniejszą polską celebrytką – jej imię i nazwisko było najczęściej wyszukiwanym w Googlach. W 2013 roku była na 9. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych osób w kraju według magazynu Wprost – okrzyknięta została mianem ”trenerek wszystkich Polek”.

W 2015 roku powtórzyła swój sukces – tym razem Gazeta Wyborcza umieściła ją na 3. miejscu w kategorii Show Business, Styl Życia, Spotr.

Ewa ma za sobą osiemnaście wydanych płyt DVD z własnymi programami treningowymi. Pobiła również rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness! Trenerka prowadziła program w telewizji Kuchnia+ ”Be Active. Ewa Chodakowska”.

Oprócz tego aktualnie Ewa współtworzy catering dietetyczny Be Diet Catering, w sklepach można również kupić zdrowe przekąski marki BeRAW, oraz można zakupić jej stroje kąpielowe firmy MISSIONSWIM.

Wzrost, początki kariery, operacja biustu - wszystko o Ewie Chodakowskiej

KONTROWERSJE

Jedną z najgłośniejszych spraw było przyznanie się do operacji biustu w 2014 roku. W rozmowie z Magdaleną Mołek, Ewa pokazała, że wcale nie uważa że jej ciało jest idealne:


Powiększyłam piersi 11 lat temu, kiedy jeszcze nie wiedziałam, co jest istotne, a co nie. Nie wiem, czy zrobiłabym to teraz, ale nie żałuję tej decyzji

– odpowiedziała dziennikarce.

Ewa Chodakowska była też posądzana o rywalizację z żoną Roberta Lewandowskiego – Anną Lewandowska, która w 2016 roku rozpoczęła karierę również jako trenerka. W mediach głośno było podczas pierwszej konfrontacji obu pań na Gali Mistrzów Sportu w 2016 roku. Wtedy obie trenerki spotkały się po raz pierwszy na wydarzeniu publicznym. W mediach społecznościowych obie panie zamieśmy wpisy:


Tak to prawda… WSPIERAMY SIĘ! Te same cele Te same pasje, a jedność… buduje! Pozdrawiamy Was!

– napisała Ania.


Nie doszukuj się konkurencji miedzy nami… Gramy w jednej drużynie i mamy wspólnych wrogów… Otyłość, siedzący tryb życia, fast food i ich konsekwencje zdrowotne! Naszym zadaniem jest poprawić jakość Twojego życia.

– poinformowała Ewa.

Wzrost, początki kariery, operacja biustu - wszystko o Ewie Chodakowskiej