Niedawno pisaliśmy artykuł o Youtuberce, która tworzy kanał pod nazwą Aga in America. Na swoim kanale pokazuje, jak wygląda jej życie i dieta. Zarówno ona, jak i jej mąż – Nate są na diecie frutariańskiej.

Szokujące słowa żony Tomasza Mackiewicza rok po jego śmierci

U Agi wykryto guza mózgu – szczegóły znajdziecie TUTAJ. Nie zdecydowała się na biopsję i konwencjonalne leczenie. 22 grudnia wyjechała na Kostarykę i tam przeszła detoks polegający na piciu jedynie wody. 20 stycznia wróciła do domu, kończąc swój pobyt na Kostaryce wcześniej niż planowała.

Zanim wróciła opublikowała film z Kostaryki, który wzbudził szereg kontrowersji. Wiele fanek, gdy zobaczyła Agę po głodówce, była zaniepokojona jej wyglądem. Aga wygląda niepokojąco chudo.

Dodatkowo w filmie wystąpił Loren Lockman – czyli założyciel miejsca, w którym była Aga – opowiedział o swojej działalności. Na koniec wydarzyło się coś, co najbardziej oburzyło Internautów. Razem z Agą poprosili odbiorców o wpłatę pieniędzy dla Lockmana.

Film bardzo szybko zniknął z kanału Agi. Dlaczego?


Nie usunelam go dlatego, ze innym ciezko bylo go ogladac, ale ze wzgledu na reakcje, z jakimi sie spotkalam. Za bardzo zalezy mi na wlasnym zdrowiu psychicznym, by zajmowac sie teraz tego typu rzeczami. Wolalabym nie ciagnac tego tematu bez konca.

– napisała pod najnowszym filmem na swoim kanale “Foodbook April + co mała myśli o jedzeniu zwierząt? #34

Osoby, które chcą znaleźć na YouTube skasowany film przez Agę, mogą natknąć się na film o tytule ” 🔴AGA IN AMERICA PROMUJE SEKTĘ?😱 +usunięte komentarze 😋” na kanale Życie Pod Palmami – autorka otwarcie komentuje zachowanie i wygląd Agi:


To jest tragedia totalna, osoba wygłodzona. Ja rozumiem, ona była na głodówce Dużo osób mówi „jak ma wyglądać jak była na głodówce” tylko pytanie czy jest sens iść na głodówkę, jeżeli jest się już w takim stanie. Koszulka z napisem „rośliny mają proteiny” – więzień ideologii krótko mówiąc.

– powiedziała autorka.

Jest raport z wyprawy Mackiewicza! Wiadomo, co dokłanie się stało!

Nie wiem co sobie myślicie jak widzicie coś takiego. Ja nie wiem, mi jest po prostu przykro. Mi to się płakać chce jak ja widzę coś takiego.

– kontynuuje.

W filmie czyta również komentarze, które pojawiły się pod skasowanym filmem Agi oraz dodaje swój komentarz.


YouTuberka wróciła z głodówki. Sytuacja stała się niepokojąca i KONTROWERSYJNA