Joanna Opozda ma za sobą wiele trudnych przeżyć. Aktorka nie tylko rozstała się z ojcem swojego dziecka, Antonim Królikowskim w atmosferze skandalu, ale w czasie ciąży w jej rodzinie doszło do karczemnej awantury, przez którą znerwicowana Joanna wylądowała w szpitalu. Ostatecznie celebrytka w lutym 2022 roku powitała na świecie synka Vincenta i już na dzień dobry musiała wkroczyć w macierzyństwo samotnie. Dziś ona i jej synek układają sobie życie w nowym domu i wszystko wskazuje na to, że aktorce udało się stanąć na nogi po życiowych turbulencjach.

Joanna Opozda świętuje urodziny Vincenta. Przy okazji pokazała mieszkanie! (FOTO)

Joanna Opozda ma dużą wadę wzroku. Poddała się zabiegowi, jednak problemy wróciły po porodzie

Jakiś czas temu aktorka podzieliła się z fanami wyznaniem. Okazało się, że przed narodzinami synka Opozda zmagała się z dużymi problemami zdrowotnymi. Joanna cierpiała na krótkowzroczność i astygmatyzm, a bardzo duża wada wzroku sprawiała, że radzenie sobie na mieście i w życiu codziennym było dla niej wyzwaniem:

Cierpiałam na krótkowzroczność i całkiem spory astygmatyzm. Moja wada strasznie przeszkadzała mi w codziennym funkcjonowaniu. Bez okularów lub soczewek nie rozpoznałam ludzi na ulicy, co było dosyć kłopotliwe. Nigdy też nie wiedziałam, czy człowiek po drugiej stronie ulicy macha do mnie, czy do kogoś innego. Nosiłam więc soczewki, które jednak strasznie wysuszały mi oczy. Okulary natomiast były niewygodne i nie pasowały do każdego stroju – wyznała na Instagramie.

Ostatecznie Joanna zdecydowała się poddać laserowej korekcie wzroku. Niestety, jej radość nie trwała długo – po porodzie wada zaczęła powracać:

Mój wzrok się pogorszył, wróciła

fot. IG: asiaopozda

mi całkowicie wada po porodzie. Teraz nie wiem, czy zrobiłabym operację drugi raz. Boję się. Ale pierwsze dwa lata były piękne, bo widziałam […] Mam ogromną wadę wzroku. Ja naprawdę nic nie widzę. Mrużę oczy, żeby przeczytać, co piszecie.

Spodziewaliście się, że aktorka mierzy się z takimi problemami?

Joanna Opozda zdradziła, jak wyglądała jej najgorsza randka: „Zaczął ziewać”!

pasekkozak

Joanna Opozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

IG: asiaopozda