Victoria Beckham przebudowała swoją stronę internetową, która umożliwiać będzie klientom zakup ubrań oraz akcesoriów z jej najnowszej kolekcji.

Projektantka bardzo zaangażowała się w nowy projekt strony internetowej.

Stworzyła butik online,który po raz pierwszy w jej karierze będzie dawał możliwość zakupu sukienek i akcesoriów z kolekcji Victoria by Victoria Beckham.

Na stronie będzie również można zdobyć odzież z poprzednich sezonów. Victoria w wywiadzie dla portalu modowego powiedziała:

– Nie wiem czy klientka będzie czuła się dobrze w moich projektach. Gdy już wyprzedam wszystko, będę bardzo zadowolona i ograniczę moją produkcję. Tu nie chodzi o sprzedaż sukienek na skalę masową. Nigdy tego nie robiłam. Chcę ograniczyć to do takiego stopnia, żeby klientka czuła się wyjątkowo. Pomyśli sobie: „Ta sukienka jest zaprojektowana specjalnie dla mnie.”

Ponieważ 20 procent przychodów w jej imperium modowym pochodzi obecnie ze stron internetowych innych detalistów, była Spice Girl poczuła, że to ważne, aby utworzyć „nowoczesne, czyste i proste witryny” z jej własną kolekcją.

Stylista „mom-of-four”, który pracował przy zdjęciach z kreacjami, pomógł Victorii także z zaprojektowaniu opakowań wysyłkowych powiedział:

– Jest super, chcieliśmy osiągnąć surowy efekt i to nam się udało, zdjęcia nie będą retuszowane i poddawane obróbce, bo to według mnie staroświeckie podejście.

Sklep internetowy na stronie Victorii rusza już dzisiaj!
Klikamy i kupujemy!

Za ile można kupić sukienkę Victorii Beckham?