Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 5-letniego Dawida. Wszystko wskazuje na to, że znajduje się on w okolicach Grodziska Mazowieckiego lub warszawskiego Okęcia bez opieki osoby dorosłej. Jego ojciec nie żyje – prawdopodobnie odebrał sobie życie. Proszeni o kontakt są wszyscy, którzy widzieli szarą skodę fabię WGM 01K9 – na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie znajduje się zasłona przeciwsłoneczna z logo Zyzgazka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki „Auta”.

Zaginęła Nikola Piątkowska – to było jej ostatnie zdjęcie na Instagramie

5-letni Dawid poszukiwany

Według doniesień Polsat News chłopiec o godz. 17:00 został zabrany przez ojca z miejsca zamieszkania. Odjechali w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o numerach rejestracyjnych WGM 01K9. Według informacji policji przed godz. 21:00 ojciec najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Samochód ten został odnaleziony, ale dla policji istotna jest informacja, którędy się przemieszczał. Dla nas bardzo ważna informacja dotyczy samego pojazdu bez względu na to, czy znajdował się on w ruchu, czy też był pozostawiony na parkingu – mówi rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Ojciec miał prawa rodzicielskie, więc nie było to uprowadzenie.KPP w Grodzisku Mazowieckim o godz. 20.52 otrzymała informację o jego śmierci. Zginął potrącony na torach kolejowych.

Co Magdalena Żuk ma wspólnego z zaginięciem Iwony Wieczorek?

Zgłoszenie złożyła osoba z rodziny około północy, zaniepokojona, że straciła kontakt z ojcem i jego dzieckiem.

Chłopiec ubrany jest w niebieską bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki z logiem Zygzaka McQueena – bohatera filmu animowanego „Auta” – czerwonej wyścigówki. Jego zdjęcia tutaj.

dawid1