Żaklinę Ta Dinh poznaliśmy w 7. edycji „Top model”. I choć 27-latka nie wygrała tego programu, widzowie pamiętają ją do dziś. Dziewczyna wyróżnia się bowiem nie tylko egzotyczną urodą, ale także ciekawą osobowością. Nic więc dziwnego, że modelka postanowiła wykorzystać sławę, którą przyniósł jej udział w show i dziś spełnia się nie tylko na planach zdjęciowych, lecz również w sieci, działając jako influencerka. To jednak nie jedyne zmiany, które zadziały się w życiu Żakliny. Kobieta latem tego roku pochwaliła się najpierw zaręczynami, a później… ciążowym brzuszkiem.

Żaklina Ta Dinh zdradziła PŁEĆ dziecka. Przebijała balon, jak to ostatnio modne wśród gwiazd

Żaklina Ta Dinh została mamą. Modelka pokazała, jak wygląda jej córka

Żaklina Ta Dinh właśnie została po raz pierwszy mamą! Influencerka pochwaliła się tą radosną nowiną oczywiście na Instagramie. Modelka i jej partner przywitali na świcie córeczkę. Dziewczynka otrzymała na imię Liya.

I choć większość znanych i lubianych stara się zachować w tajemnicy wygląd swoich pociech, Żaklina zdecydowała się nie trzymać swoich fanów w niepewności. Modelka opublikowała w social mediach zdjęcia ze szpitala. Na fotografii dokładnie widać twarz maluszka. Czy dziewczynka jest podobna do pięknej mamy? Na ten moment trudno stwierdzić.

Kozaczek gratuluje i życzy rodzinie wiele miłości i zdrowia!