Żaklina Ta Dinh wzięła udział w 7. edycji programu „Top Model” i bardzo szybko zyskała grono fanów, a także nawiązała nowe przyjaźnie, np. z Michałem Pirógiem. Udział w show otworzył Żaklinie drzwi do show-biznesu. Bierze udział w różnych kampaniach, sesjach zdjęciowych, nagrała piosenkę, a nawet ostatnio zagrała w serialu „Przyjaciółki”.

Zwyciężczyni Top Model URODZIŁA! Ciążę utrzymywała w tajemnicy

Żaklina Ta Dinh zmieniła kolor włosów

Dziś Żaklina jest jedną z bardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu o modelkach i modelach, a na jej instagramowym koncie obserwuje ją ponad czterysta tysięcy osób. Jak na modelkę i influencerkę przystało Żaklina jest w stałym kontakcie z fanami i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Teraz na jej profilu pojawiła się nowa fotka, na której modelka zaprezentowała swoją metamorfozę. Uczestniczka „Top Model” zmieniła kolor włosów i przefarbowała je na… niebiesko! Trzeba przyznać, że nie każdy zdecydowałby się na taki kolor. Okazuje się jednak, że to zamiana zaledwie na kilka dni. Podoba Wam się? Może Żaklina powinna na dłużej zostać przy takim kolorze?

Zmiany! Ale na 3 dni, bo to szamponetka – napisała.


ZOBACZ TEŻ:

Uczestnik Top Model JEST PROFESJONALNYM MODELEM? Brał także udział w REALITY SHOW

Karolina Pisarek komentuje zachowanie Mai w Top Model: „Z całym szacunkiem do Mai, ALE…”

Żaklina Ta Dinh na ściance

Żaklina Ta Dinh/fot. AKPA

Żaklina Ta Dinh na imprezie

Żaklina Ta Dinh/fot. AKPA