Dominic D’Angelica to jeden z najsympatyczniejszych i najprzystojniejszych uczestników Top Model. Uśmiechnięty Amerykanin z miejsca skradł serce Joanny Krupy. W każdym odcinku udaje mu się zrobić dobre zdjęcia, ale również świetnie wypaść przed telewizyjnymi kamerami. Okazuje się, że Dominic ma już spore doświadczenie w występach w telewizji.

TOP MODEL: Ostry dyżur, „babskie jęki” Ernesta i reklama leku na kaca. Kto trafił do top ten?

Kim jest Dominic D’Angelica?

Dominic pochodzi z Kalifornii. Model miał trudne dzieciństwo – jego ojciec został zamordowany, a ojczym przedawkował leki przeciwbólowe. Na oficjalnej stronie programu możemy przeczytać, że 30-letni model interesuje się modelingiem, aktorstwem, skateboardingiem, gotowaniem oraz fryzjerstwem. W show chciał wystąpić z bratem bliźniakiem, który jednak nie dostał na czas paszportu.

Panowie mieli już okazję wystąpić wspólnie przed kamerami. Dominic i Stefen wzięli udział w reality show „Hustler and soul” emitowanym w amerykańskiej telewizji. Gdyby tego było mało, w czasie emisji programu Dominic zdobył kontrakt modelingowy w Berlinie i na oczach telewidzów zastanawiał się, czy jest w stanie przetrwać rozłąkę z bratem. Miało to miejsce ponad 2 lata temu.

Nasz klient z Niemiec dzwonił, to wielka szansa, ale muszę mieszkać w Berlinie – mówi Dominic. – Mój agent powiedział, że to długoterminowy kontrakt i muszę mieszkać w Niemczech. To dużo pieniędzy, ale czy mogę zostawić mojego brata – zastanawiał się przyszły uczestnik Top Model.

Widzowie „Top Model” zadowoleni z werdyktu jury. Zdradzają, kto następny powinien odpaść

Wszystko wskazuje na to, że Dominic zdobył się na odwagę – w Top Model jest przedstawiany jako mieszkaniec Berlina. Nie wspomina jednak o tym, że jest reprezentowany przez niemiecką agencję modelek i modeli Kult, która mieści się w Hamburgu. Uczestnik polskiej edycji programu dla początkujących modeli jest również reprezentowany przez agencję NTA Model Managements w Los Angeles. Brat bliźniak Dominica współpracuje z agencja Bella Models w Nowym Jorku.

Dominic i Stefen prowadzą także wspólnego Instagrama, na którym prezentują się jako identyczne telewizyjne bliźniaki. Obserwuje ich ponad 18 tys. użytkowników.

Karolina Pisarek komentuje zachowanie Mai w Top Model: „Z całym szacunkiem do Mai, ALE…”

Pamiętając o „O dwóch takich, co ukradli księżyc” pozostaje mieć nadzieję, że bracia D’Angelica poprzestaną na karierze telewizyjnej.

 

Dominic D'Angelica, fot. screenshot NTA Model Management

Dominic D’Angelica, fot. screenshot / NTA Model Management

Dominic D'Angelica na stronie agencji Kult. screentshot kultmodels.com

Dominic D’Angelica na stronie agencji Kult. screentshot / kultmodels.com

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dom & Stef (@tvtwins)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dom & Stef (@tvtwins)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dom & Stef (@tvtwins)