Gorąca para Hollywood, Blake Lively i Ryan Reynolds, została zauważona podczas spaceru po Nowym Jorku. Szli objęci, nie przejmując się zupenie krążącymi wokół nich paparazzi.

Wciąż zakochani.

Blake i Ryan pobrali się w 2012 roku i doczekali 4 potomków! Kiedy zaczęli się spotykać Blake miała zaledwie 22 lata. Plotkowano wówczas o sporej różnicy wieku między parą, bowiem Ryan jest starszy od Blake o 11 lat.

Blake Lively znów ŻARTUJE z męża. Tym razem się wkurzy?

Mimo tej różnicy wieku para niezmiennie świetnie wygląda razem i wbrew temu co im wróżono mimo prawie 10 letniego stażu w ich małżeństwie wciąż pałają do siebie wielkim uczuciem, co często podkreślają w wywiadach.

Ryan Reynolds wcielił się we fryzjera Blake Lively. Pofarbował jej włosy. „To się nazywa zaufanie”

Przed Lively, Reynolds był żonaty ze Scarlett Johansson jednak ich małżeństwo przetrwało jedynie 2 lata. To Blake okazała się miłością jego życia.

Spotkaliśmy  się w małej restauracji w Tribece, która jest otwarta do późna. Nagle w tle pojawiła się ta piosenka i zapytałem Lively „Czy chce zatańczyć”. Nikogo nie było w środku. W trakcie tańca zdałem sobie sprawę, że chyba przesadziłem. Później poszliśmy do niej i już dalej nie muszę chyba mówić, co się wydarzyło – mówił w wywiadzie dla magazynu  w „GQ” Ryan.

Jak widać na załączonych obrazkach para wciąż pała do siebie niezwykłym uczuciem. Co warto zauważyć pasują do siebie zarówno stylem ubierania się jak i wyglądem.

 

 

 

New York City, NY – *EXCLUSIVE* – Blake Lively and Ryan Reynolds are all smiles walking arm-in-arm during a stroll in Manhattan’s Downtown area.
BACKGRID USA 2 DECEMBER 2021,Image: 646110286, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York City, NY – *EXCLUSIVE* – Blake Lively and Ryan Reynolds are all smiles walking arm-in-arm during a stroll in Manhattan’s Downtown area.
BACKGRID USA 2 DECEMBER 2021,Image: 646110252, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum