MET Gala to najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie mody, uchodzące za swego rodzaju „Oscary”, na którym bycie zaproszonym to prawdziwy przywilej i zaszczyt. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia organizowanego przez Annę Wintour był Karl Lagerfeld, a na imprezę przybyły prawdziwe tabuny gwiazd. Na białym dywanie pojawili się m.in Rihanna i A$AP Rocky, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Paris Hilton, Jared Leto, Pedro Pascal, Anna Hathaway, Donatella Versace, Cardi B, Margot Robbie, Olivia Wilda i wielu innych.

Kwiecista Blake Lively na czerwonym dywanie zaledwie dwa miesiące po porodzie!

Blake Lively zabrakło na tegorocznej MET Gali. Aktorka tłumaczy się z nieobecności

Rok temu tematem przewodnim wydarzenia był „Gilded Age” (złoty wiek), a najbardziej zachwycającą kreacją popisała się Blake Lively, która została okrzyknięta największą gwiazdą zeszłorocznej MET Gali. Aktorka pojawiła się wówczas w spektakularnej sukni bez ramiączek z domu mody Versace z ogromną kokardą, która po rozwiązaniu ukazała ukryty pod spodem jasnoniebieski tren i takie same rękawiczki.

Blake Lively na MET Gali 2022. fot. Forum

Na złość paparazzi: Blake Lively opublikowała kilka ciążowych zdjęć

Nic więc dziwnego, że wszyscy mieli nadzieję, że i w tym roku aktorka skradnie całe show i zachwyci kolejną stylizacją. Niestety, zaledwie kilka dni wcześniej, Lively została zapytana przez magazyn „People” czy fani mogą spodziewać się jej na tegorocznej MET Gali. Aktorka zaprzeczyła, zapewniając jednak, że z zapartym tchem będzie obserwować wydarzenie z domu.

Teraz na Instagramie w zabawny sposób opublikowała powód swojej nieobecności – aktorka wrzuciła zdjęcie z łazienki, na którym pozuje z laktatorem, dając do zrozumienia, że odciąga mleko. Całość podkreśliła gifem imitującym strumienie wody (tudzież mleka) wylewające się z jej piersi, a fotkę podpisała słowami:

Pierwszy poniedziałek maja.

IG: blakelively

Blake Lively i Ryan Reynolds w lutym tego roku powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Choć aktorka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, unika ścianek, a w jednym z wywiadów przyznała, że z tak dużą gromadką dzieci „czuje się jak w ZOO”.

Blake Lively urodziła dziecko numer 4! Na początku nikt nie zauważył TEGO na zdjęciu

pasekkozak