Zakończył się Fashion Week w Londynie, na którym Victoria Beckham zaprezentowała swoją nową kolekcję Jesień/Zima 2020. Choć miała powód do radości, to podzieliła się smutnym przemyśleniem.

Bankrutująca Victoria Beckham zrobiła wielkie SHOW podczas Fashion Weeku. HARPER pierwszy raz pojawiła się w projekcie mamy

Victoria Beckham obawia się koronawirusa

Projektantka mody obawia się, że rozprzestrzeniający się koronawirus odbije się na… jej biznesie. Za kulisami, w rozmowie z CNBC, powiedziała, że wirus odcina ją od potencjalnych klientów. Dodała też, że Chiny mają znaczącą rolę w branży modowej, a wiele osób z powodu kwarantanny nie może podróżować, a tym samym gościć na trwających Tygodniach Mody.

Myślę, że wpłynie na mój biznes. Wiecie, że Chiny są ogromnym rynkiem dla nas, jak i dla wszystkich. To przerażające – powiedziała Victoria Beckham.

Influencerzy zwiększają zasięgi na Instagramie promując się hasztagiem z nazwą śmiertelnego wirusa!

Firma Victorii Beckham upada?

Prawdopodobnie nie tylko Victoria ma takie obawy, ale też wiele osób z jej branży, jednak ona może być szczególnie zmartwiona. Pod koniec 2019 roku pisaliśmy, że firma Victorii Beckham ma spore problemy finansowe – odnotowała straty przekraczające 12 milionów dolarów. Projektantka musiała zwolnić szofera i kilku pracowników.

ZOBACZ TEŻ:

Victoria Beckham na okładce POLSKIEGO magazynu. Sama gwiazda pochwaliła się ZMYSŁOWĄ sesją

Brooklyn Beckham już idzie w ślady ojca. Ma to samo zamiłowanie do…

Oto, co każdego ranka robi Victoria Beckham – to dlatego TAK wygląda

Victoria Beckham/fot Forum

Victoria Beckham/fot Forum

Victoria Beckham/fot Forum