Jude Law (47 l.) we wrześniu potwierdził, że został ojcem po raz szósty. Dziecko przyszło na świat we wrześniu, kiedy Jude Law był gościem w telewizyjnym show Jimmy’ego Fallona.

Jude Law zostanie ojcem szósty raz – żona aktora, Philippa Coan jest w ciąży (ZDJĘCIA)

Jude Law z szóstym dzieckiem

Aktor, uważany za jednego z najprzystojniejszych amantów współczesnego kina, jest już ojcem 5 dzieci, które spłodził z 3 różnymi kobietami. Law ma troje dzieci z pierwszą żoną Sadie Frost: Rafferty’ego (ur. 1996) i Rudy’ego (ur. 2002) oraz córkę Iris (ur. 2000). W 2009 roku przyszła na świat jego córka, będąca owocem związku z Samanthą Burke. Piąte dziecko – córkę Adę – urodziła w 2015 roku ówczesna dziewczyna Jude’a Catherine Harding. Matką najmłodszego potomka aktorka jest jego obecna żona Phillipa Coan.

Jude dał się przyłapać fotoreporterom w północnym Londynie, gdzie spacerował z wózkiem. Po chwili wyjął dziecko z gondoli i włożył do specjalnej chusty umocowanej na torsie świeżo upieczonego taty.

47-letni Jude przeszedł też sporą metamorfozę. Nie jest już gładko ogolonym playboyem. Długa i siwa broda dodaje mu powagi i całkowicie odmienia jego wyraz twarzy.

Podoba Wam sie Jude Law w takim wydaniu?

 

Jude Law po raz pierwszy z szóstym dzieckiem, fot. Forum

Jude Law po raz pierwszy z szóstym dzieckiem, fot. NASH / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Jude Law z zakupami, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Żona Jude’a Law w ciąży, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Jude Law z żoną, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum