Świat mody uwielbia dzieci gwiazd, które wprost z kołyski maszerują na wybiegi. Dla marki to pewny sposób na doskonałą promocję, ponieważ jest jasne, że o kampaniach z udziałem pociech sław napiszą wszystkie media.

OMG! Romeo Beckham na okładce Vogue’a! Fani: CZYSTA matka!

Iris Law – modeling

Córka seksownego Jude’a Law pojawiała się już w kampaniach Burberry i Marca Jacobsa. Teraz owoc związku aktorka z Sadie Frost zapozował do zdjęć promujących markę Stella McCartney. Iris pojawiła się na fotografiach w towarzystwie swojego chłopaka Jyrrelem Robertsem.

Sesja zdjęciowa została stworzona przez japońskiego artystę Yoshitomo Narę. Kolekcja została uszyta z ekologicznych materiałów i organicznej bawełny.

Jude Law zostanie ojcem szósty raz – żona aktora, Philippa Coan jest w ciąży (ZDJĘCIA)

Iris jest jedną z sześciorga rodzeństwa. Brytyjski aktor ma pięcioro dzieci z różnych związków. Law był w związku z aktorką i projektantką, Sadie Frost – para rozstała się w 2003 roku. Z tego małżeństwa Jude Law ma trójkę dzieci – syna Rafferty’ego (23 l.), córkę Iris (19 l.) i syna Rudy’ego (17 l.). Aktor ma też córkę, 10-letnią Spophię ze związku z modelką, Samanthą Burke oraz córkę Adę (5 l.) ze związku z wokalistką, Catherine Harding.  We wrześniu Jude Law został ojcem po raz szósty.

Zarośnięty JUDE LAW po raz pierwszy z SZÓSTYM dzieckiem. Jest nie do poznania!

Podoba wam się Iris w roli modelki?