Zayn Malik (29 l.) wygląda prawie nie do poznania! Muzyk udostępnił nowe zdjęcie na swoim Instagramie, które wzbudziło wiele emocji w sieci. Wielu fanów okazuje swoje zaniepokojenie jego nowym wyglądem. 

Zayn Malik zarejestrował się w aplikacji randkowej dla kobiet plus size

Zayn Malik wygląda inaczej

Były członek „One Direction” od lat znany był z tego, że utrzymywał zadbany zarost, ale teraz pozwolił sobie na coś całkowicie odmiennego. Fani doszukują się problemów w życiu muzyka po rozstaniu z Gigi Hadid i aferze z jej matką, która oskarżyła go o werbalną i fizyczną agresję. W sieci pojawiły się również informacje o jego utrzymywanych w tajemnicy przed byłą partnerką romansach.

Nowy Zayn Malik

Z kolei innym bardzo podoba się nowy, mniej wymuskany wygląd. Niektórzy komentują, że wygląda bardzo męsko i sexy.

Na początku tego miesiąca Liam Payne (kolega z zespołu Zayna) znalazł się pod ciężkim ostrzałem po tym, jak udzielił wywiadu o swoich byłych kolegach z zespołu „One Direction”, w których nazwał Zayna „fiu***”. Piosenkarz pojawił się w środę w podcaście Impaulsive z kontrowersyjnym YouTuberem Loganem Paulem, gdzie wygłosił szereg komentarzy, które nie spodobały się fanom.

Zayn Malik oskarżony o nękanie

Muzyk skomentował jego agresywny charakter, który ponoć ma podwaliny z jego trudnym dzieciństwie. Mimo wszystko uważa, że zawsze będzie stał po stronie Zayna.

Gigi Hadid i Zayn Malik g Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Gigi Hadid i Zayn Malik.

Gigi Hadid i Zayn Malik. Fot.Instagram/gigihadid.

Gigi Hadid i Zayn Malik z córką przebrani na Halloween

Gigi Hadid i Zayn Malik z córką przebrani na Halloween fot. Instagram/gigihadid