Zayn Malik zapisał się właśnie do aplikacji randkowej WooPlus, gdzie mężczyźni szukają kobiet w rozmiarze tzw. plus size. I oczywiście na odwrót. Wszystko to zaledwie 3 miesiące po tym, jak rozstał się z Gigi Hadid po kłótni z matką modelki, Yolandą.

Zayn Malik i Gigi Hadid ROZSTALI SIĘ?!

Zayn Malik w aplikacji randkowej

Była gwiazda One Direction dołączyła do aplikacji, która znana jest ze społeczności „krągłych ludzi, które chcą znaleźć i cieszyć się miłością”:

Lubię dziewczyny, które są nieco pełniejsze w niektórych obszarach – w przyjemnych miejscach. Lubię pełniejsze kobietę – powiedział w rozmowie z magazynem Billboard w 2016 roku.

Muzyka rozpoznała sztuczna inteligencja

Skąd wiadomo, że Zayn Malik dołączył do społeczności WooPlus? Wydała go sztuczna inteligencja, która rozpoznała jego twarz. Filmik, który zamieścił w appce, stał się wiralowy. Zayn Malik używa w niej nicku Zed, a swoją lokalizację określił jako Filadelfię.

Zayn Malik oskarżony o nękanie!

Aplikacja wykorzystuje technologię rozpoznawania twarzy, aby pomóc w weryfikacji użytkowników. Zaś opublikowany przez niego krótki klip na stronie internetowej wyciekł do sieci. Muzyk w brodzie robi śmieszne miny.

Ciekawe, co na to wychudzona Gigi?

NOWE rewelacje dotyczące kłótni Zayna Malika i Yolandy Hadid

Gigi Hadid i Zayn Malik Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Zayn Malik i Gigi Hadid Fot. Notorious P.A.P. / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gigi Hadid i Zayn Malik na romantycznym zdjęciu.

Gigi Hadid i Zayn Malik na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/gigihadid.

Zayn Malik na selfie

Zayn Malik/fot. Instagram/zayn

Zayn Malik na selfie

Zayn Malik/fot. Instagram/zayn