Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się! Wiele źródeł potwierdza, że supermodelka i piosenkarz nie są już razem w związku. Rzecznicy Yolandy i Zayna nie odpowiedzieli na wiele próśb o komentarz w związku z agresywną przepychanką. Wcześniej w czwartek Malik wydał oświadczenie w swoich social mediach. Zaś matka Gigi, Yolanda Hadid, rozważała złożenie raportu policyjnego przeciwko Malikowi.

Zayn Malik i Gigi Hadid ROZSTALI SIĘ?!

Zayn Malik ukarany za przemoc wobec Yolandy Hadid

Malik „nieugięcie” zaprzeczył „fałszywym oskarżeniom” Yolandy, że ją uderzył. W oświadczeniu udostępnionym na Twitterze Malik powiedział, że chce stworzyć „miejsce, w którym prywatne sprawy rodzinne nie będą rzucane na światową scenę, aby wszyscy mogli się w nich brudzić”, dodając, że incydent „był i nadal powinien być prywatną sprawą rodzinną ”.

Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne informacje. Podobno Zayn Malik złożył apelację po postawieniu mu czterech zarzutów związanych z napaścią. Sąd w Pensylwanii twierdzi, że piosenkarz przyznał się do wszystkich czterech zarzutów, ale na zasadzie tzw. „plea of no contest”, czyli formalnie nie przyznaje się do winy, ale dowody mówią coś innego.

Yolanda Hadid twierdzi, że Zayn Malik ją „uderzył”. Chce złożyć raport na policji

Zayn Malik został ukarany grzywną, zastosowano wobec niego nadzór kuratora oraz włączono program przemocy domowej, musi ukończyć zajęcia z zarządzania gniewem. Poza tym nie może kontaktować się z Yolandą i ochroniarzem, który był na terenie posesji podczas incydentu.

Według dokumentów sądowych incydent miał miejsce 29 września w domu w Pensylwanii, gdzie modelka i Malik wychowują swoją córkę Khai.

Były członek „One Direction” rzekomo wepchnął Yolandę na komodę, powodując psychiczny i fizyczny ból. Wcześniej przeklinał mamę partnerki, nazywając ją „piep****ą holenderską dzi***” oraz aby trzymała się z dala od jego córki.

Córka Gigi Hadid i Zayna Malika skończyła roczek. Zobaczcie te urocze zdjęcia!

Para dzieli ze sobą 13-miesięczna córeczkę Khai. We wrześniu para urządziła jej urodzinową imprezę — a kilku członków rodziny uhonorowało ją emocjonalnymi social mediowymi hołdami w stylu Kardashianek.

Para po raz pierwszy wywołała pogłoski o romansie w listopadzie 2015 roku, kiedy wystąpili razem na afterparty po rozdaniu nagród American Music Awards. Po kilku miesiącach unikania pytań o ich romans, Hadid zagrała w teledysku Malika do swojego singla „PillowTalk” z 2016 roku. W sumie to i tak dobry staż?

Gigi Hadid i Zayn Malik Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Zayn Malik i Gigi Hadid Fot.T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum