Zayn znany jest z tego, że nie patrzy na innych i kroczy swoimi własnymi ścieżkami. Kochają go całe rzesze fanów, którzy maniakalnie śledzą każdy jego ruch. Ma przy tym mnóstwo twórczych zainteresowań i potrafi zaskoczyć tych, których z pozoru nic już nie zdziwi. Jednocześnie we wszystkim co robi, jest bardzo autentyczny.Styl i wrodzona zawziętość wokalisty sprawiają, że wokalista idealnie oddaje nieoczywisty klimat najnowszej kampanii Converse One Star.

A jednak mimo, że jest gwiazdą światowego formatu, nie chce być postrzegany jako typowy celebryta. Nie lubi być zależny od innych ani wchodzić z nikim w konflikty – woli skupiać się na tym, by wszystko robić w zgodzie ze sobą nawet, gdy reszcie nie do końca się to podoba. Będąc u szczytu kariery pokazał, że nie chce udawać kogoś, kim nie jest. Chce być przede wszystkim sobą i żyć według własnych reguł.

Zayn Malik pokazuje swoje autentyczne oblicze

Czy Zayn pasuje do kampanii One Star? Zdecydowanie tak. Ta akcja jest propozycja dla wszystkich, którzy zawsze są o krok dalej. Z odwagą patrzą w przyszłość bez oglądania się za siebie i wyznacza własne standardy, nie próbując dostosowywać się do panujących zasad. Zupełnie jak Converse – marka od dekad podkreśla, że najważniejsze jest to, aby być sobą, robić swoje i nie dać się wyprzedzić. Nie chodzi tu tylko o buty, ale o postawę i styl życia.

Zayn Malik pokazuje swoje autentyczne oblicze

One Star Carnival Pack to kolekcja, która stylem nawiązuje do lat 90-tych. Wykorzystano w niej motyw blockingu, czyli trendu wywodzącego się z subkultury deskorolkowej, który polega na zestawianiu ostrych, soczystych barw. Uwagę zwraca nie tylko intensywna kolorystyka samego buta, ale i sznurówek. Modele One Star Carnival Pack wykonane są z wysokiej klasy zamszu, mają kolorowe podeszwy oraz wkładki OrthoLite, które zapewniają amortyzację i komfort.

Śledź najnowsze wieści marki na oficjalnych profinach Converse na Facebooku i Instagramie.