Marina Łuczenko-Szczęsna od kilku dni wraz z rodziną wypoczywa na Mykonos. Celebrytka stale zdaje relacje z wyjazdu i publikuje zdjęcia i nagrania. Oprócz zdjęć z mężem Wojtkiem, tych w bikini, są też fotki z synem. Ostatnie zdjęcie z Liamem oburzyło niektóre internautki.

Nieumalowana i zaspana Marina w nieuczesanych włosach- tak wygląda zaraz po przebudzeniu

Burza pod zdjęciem Mariny z synem

Marina pochwaliła się w sieci, jak wygląda jej wakacyjna drzemka z synem. Celebrytka usnęła z dzieckiem na leżaku i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że Liam jest nagi. Jedna z internautek uznała, że publikowanie takich zdjęć dzieci jest nieodpowiednie, i nie rozumieją, jak można zamieścić w sieci taką fotkę.

Drzemka. Jeszcze niedawno byliśmy jednością a już taki duży chłopczyk. Na szczęście wciąż lubi sie tulić do mamy i zasypiać w embrionalnej pozycji – napisała.

Marina założyła buty, które budzą kontrowersje. „Kiedyś gardziłam tymi butami”

W komentarzach nie brakuje negatywnych głosów, ale są też rozczulone tym widokiem osoby, które stają w obronie Mariny.

  • Cudowny widok i bezcenne chwile.
  • Nigdy nie wstawiłabym takiego zdjęcia dziecka do internetu. Jaki to ma sens?
  • Przepiękne zdjęcie. Zakochałam się.
  • To nie hejt, a przestroga. Co byś zrobiła, gdybyś zauważyła, że ktoś robi twojemu dziecku zdjęcia? Jest gorąco, ok, ale to jednak intymność – powinno się od najmłodszych lat uczyć dziecko, co to takiego. A jeśli uważacie inaczej to czym się różni pupa waszego dziecka od waszej? Wy nie chodzicie nago i dziecko to widzi – komentują obserwatorki Mariny.

Niektórzy twierdzą, że nie ma w tym nic złego, bo nie widać twarzy dziecka. Marina nie odpowiedziała na pytanie oburzonej internautki. Celebrytka usunęła jej komentarz, ale mamy screen 🙂

Ja nigdy nie wstawiłabym zdjęcia twarzy dziecka, które ma prawo do prywatności i anonimowości. Po nodze nikt go nie pozna – stwierdziła jedna z komentujących.

 

ZOBACZ TEŻ:

Marina postawiła na wakacyjne paznokcie – podkręciła klasycznego french’a

Marina pokazała swoją łazienkę – fanki są zachwycone naturalnością wokalistki

Marina pokazała, jak śpi z nagim synem

Komentarze pod zdjęciem Mariny/fot. Instagram/marina_official

Marina pokazała, jak śpi z nagim synem

Komentarze pod zdjęciem Mariny/fot. Instagram/marina_official