Była Playmate została znaleziona dzisiaj koło godziny czternastej nieprzytomna w swoim pokoju hotelowym w Hard Rock Casino. Po próbie reanimacji została przewieziona do stanowego szpitala. Niestety lekarzom nie udało jej się uratować.

Według słów jej męża Howarda Sterna Anna skarżyła się ostatnio na gorączkę i ogólne złe samopoczucie. Osierociła pięciomiesięczną córeczkę Dannielynn Hope.

Życie Anne Nicole Smith wypełnione było skandalami. Zaczęło się od ślubu z 89-letnim miliarderem J. Howardem Marshallem i jego śmierci zaledwie po roku małżeństwa. Potem Ameryka przeżywała jej batalię o spadek po mężu.

Kiedy Anne ochłonęła z tych wydarzeń zmarł jej ukochany syn David Smith. Zaledwie pięć miesięcy temu na oczach matki ten 20-latek w tragicznych okolicznościach odszedł z tego świata. Do tej pory pojawiają się różne spekulacje na temat jego śmierci. Wiadomo, że doszło do zatrucia organizmu lekami, jednak zastanawiała obecność niektórych związków chemicznych.

Trzy dni przed odejściem syna Anna urodziła córeczkę. Mała od pierwszych dni życia wzbudziła zainteresowanie mediów. Były partner modelki Larry Birkhead domagał się zrobienia testów DNA. Uważał, że to on jest ojcem dziecka, a nie mąż Smith Howard K. Stern. Anna upierała się, że jest to nieprawda.

Jak widać nad naśladowczynią Marylin Monroe ciążyło prawdziwe fatum. Kiedy w 1994 roku została Playmate Roku wydawało się, że świat stoi przed nią otworem. Nic nie zapowiadało tak smutnego i krótkiego życia.

23:17
Wiadomość z ostatniej chwili:
Personel szpitala zdradził, że Anna zmarła już w hotelu. Karetkę wezwała jej pielęgniarka. Nie wiadomo czemu miała opiekę medyczną. Prawdopodobną przyczyną śmierci był zawał. Dokładna autopsja zostanie przeprowadzona niezwłocznie.

Hugh Hefner przekazał wyrazy współczucia rodzinie Anny.