Zenek Martyniuk przez ostanie pół roku toczył batalię z synem. Kiedy wezwano policję podczas awantury domowej, u Daniela M. znaleziono narkotyki. Po tym zdarzeniu chłopak odciął się od rodziny, ciężarnej żony, Eweliny i przeprowadził się do Warszawy. A na profilu instagramowym Daniela mogliśmy przeczytać, że jego świeżo upieczona żona jest nimfomanką i „złapała go na dziecko”.

Zenon Martyniuk wyśle syna na odwyk do Ameryki? Koszty są porażające

Zenon Martyniuk – syn

Na początku lutego król disco-polo został dziadkiem. Wtedy nie było nawet mowy o pojednaniu. Na Instastories syn Martyniuka mówił, że jest po odwiedzinach córki, ale jedzie do hotelu, bo nie zamierza jechać do rodziców Eweliny, „w szczególności do jej mamy”.

Z Eweliną zgodni byliśmy co do umieszczenia filmu i zdjęcia. Mojej mamie także wszystko pasowało, wszystkim wszystko pasuje, ale jest jedna osoba – pani Bogusia. Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu?

– żalił się Daniel.

Jednak wychodzi na to, że rodzina w końcu doszła do zgody. Zenon dla „SuprExpressu” powiedział, że chrzciny małej Laury zaplanowane są na Święta Wielkanocne. Dodał też, że odkąd pojawiła się na świecie wnuczka, w rodzinie się uspokoiło.

Odkąd Laura pojawiła się na świecie, wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzeczy przemyślał i zrozumiał. Bardzo się stara odbudować relacje. To dobry, choć trochę zbuntowany chłopak

– wyznał Martyniuk.

Zenon Maryniuk został DZIADKIEM! Ewelina Golczyńska urodziła

Zenon Martyniuk – wnuczka

Nie ukrywa, że jest zauroczony wnuczką, która zjednała rodzinę. Zdradza, że Laura jest bardzo ładna i ślicznie się śmieje, jednka z racji obowiązków zawodowych nie może do nich zaglądać tak często, jak by chciał, ale Ewelina codziennie wysyła Zenonowi nowe zdjęcia i filmiki.

Jestem pewien, że będę ją rozpieszczał

– dodał Zenon.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

@daniel.martyniuk

Post udostępniony przez Daniel Marcin Martyniuk (@daniel.martyniuk)

Slub syna Zenka Martyniuka Slub syna Zenka Martyniuka
Slub syna Zenka Martyniuka