Bali jest teraz jednym z najpopularniejszych kierunków na krótki urlop, czy wczasy z rodziną. Instagram zalewają zdjęcia malowniczych krajobrazów, krystalicznie czystej wody i świetnej atmosfery. Nic dziwnego, że te miejsce jest tak chętnie wybierane. Są jednak osoby, które zrobią wszystko, by udostępnić u siebie na profilu piękne zdjęcie z wyspy.

KOSZMAR! Nastolatki kupują toksyczne wypełniacze, a później wstrzykują to w TWARZ (Drastyczne zdjęcia)

YouTuberka oszukała swoich widzów – zamiast Bali – IKEA

YouTuberka Natalia Taylor zgromadziła ponad 300 000 obserwatorów na Instagramie. Kobieta sfałszowała swój pobyt na Bali, a tymczasem siedziała w znanej sieciówce z meblami i wyposażeniem do domu – IKEA. Natalia pokazała w ten sposób, jak łatwo oszukała obserwatorów, którzy wierzą we wszystko co zobaczą na zdjęciach.

Oto najlepiej zarabiający youtuberzy na świecie. Będziecie zaskoczeni, kto zgarnia najwięcej kasy!

Kobieta opowiedziała, jak sfałszowała pobyt na Bali, a wszystko udostępniła na swoim kanale na YouTube. Jej film pokazuje,że bez problemu przekonała fanów, że spędza wakacje na wyspie.

Natalia stwierdziła, że ​​Indonezja jest idealna do „podrobienia” wakacji, ponieważ jest znana jako „miejsce wypoczynku w tropikalnym raju i boho klimatach, które zalewają Instagrama”. Kobieta postanowiła wprowadzić obserwatorów w błąd w ramach eksperymentu, który pomógł przekonać się jej, czy zakryje prawdę perfekcyjnymi fotkami. Taylor zdradziła, że wiele znanych influencerów zostało przyłapanych na podobnej praktyce w celu podbicia lajków. 

Towarzyszył jej znajomy fotograf Ally Amodeo, który wykonał jej perfekcyjne zdjęcia z „wakacji na Bali”.

Razem ze znajomym poustawiali meble w innych sposób, wnętrze można było pomylić z hotelem lub Airbnb. Wszystko było bardzo dobrze urządzone i nie przypominało ekspozycji sklepowej.

Taylor w filmiku przyznaje, że trochę się stresowała i czuła niezręcznie, gdy klienci sklepu z ciekawością przyglądali się jej poczynaniom. Nie chciała też zostać przyłapana przez pracowników IKEA w obawie przed wyrzuceniem.

Po zrobieniu sesji zdjęciowej zadowoleni ruszyli do domu, gdzie Natalia podrasowała zdjęcia w Photoshopie. Kobieta pobrała z Internetu kilka fotek i filmików przedstawiających Bali, żeby uczynić fałszywe wakacje bardziej wiarygodnymi. Nie zapomniała o oznaczeniu lokalizacji i czekała na efekty. Jak przyznała nie zdziwiła się, że tyle osób się nabrało.

Eksperyment miał na celu pokazać, że nie warto wierzyć we wszystko, co zobaczy się w sieci. 

View this post on Instagram

Tea isn’t the only thing I drink.. 😉🥂

A post shared by Natalia Taylor (@natalia__taylor) on

Rzeczywiście zdjęcia wyglądają wiarygodnie?

Dajcie znać, co o tym myślicie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Danny Ferreri i Ola Ciupa są jeszcze razem? Youtuber wydał OŚWIADCZENIE

Marcin Dubiel ociepla swój wizerunek! Fani YouTubera podzielili się na dwa obozy

Co robią uczestnicy Top Model? Reklamują produkty, śpiewają, zostają youtuberami