Elliot Page (36 l.) w swoim pamiętniku „Pageboy” ujawnia w swoim, że jeden z najlepszych aktorów z listy „A” Hollywood zaatakował go słownie. Według Page’a gwiazdor chciał go „przelecieć”, by wybić mu z głowy homoseksualizm.

Elliot Page pozuje bez koszulki, „Czerpię radość ze swojego ciała”

Do incydentu doszło po tym, jak ówcześnie Ellen Page ujawniła się jako lesbijka w lutym 2014 roku, „Zerżn* cię, żebyś zrozumiała, że nie jesteś lesbijką”.

Elliot Page dodał, że inny celebryta, którego opisuje jedynie jako „znajomego”, upierał się, „Nie jesteś lesbijką. To nie istnieje. Po prostu boisz się mężczyzn’”.

Elliot Page atakowany przez kolegów z branży

Page powiedział w jednym z wywiadów, dotyczących jego pamiętnika, że „celowo” nie wymienia nazwisk, gdy to przeczyta, „będzie wiedział, że to on”.

Elliot Page zaliczył właśnie pierwszą męską kampanię reklamową

Ponadto Elliot Page pisze także w swoich wspomnieniach o potajemnym związku z ukrywającą się ze swoim homoseksualizmem aktorką, nazwaną w książce „Ryan”, a także o romansie z Kate Marą, kiedy ta ówcześnie spotykała się Maxem Minghellą.

To było zaraz po tym, jak ujawniłem się jako osoba homoseksualna i był to czas poszukiwań, a także złamanego serca, wyznał.