Elliot Page zdobył swoją pierwszą kampanię zapachową  i dołączy do A$AP Rocky i Julii Garner jako nowa twarz Gucci Guilty. Nakręcone przez Glena Luchforda reklamy mają zadebiutować 1 marca, a słynny włoski dom mody pochwalił się zdjęciem Page’a w hawajskiej koszuli pod koniec tygodnia.

Fani aktora serialu Netflixa „Umbrella Academy”, gdzie wciąż gra rolę kobiecą, świętowali najnowszy casting Gucci w sekcji komentarzy, „Jest taki słodki”, napisał jeden, a inny dodał: „Brawo dla niego”.

Elliot Page prezentuje gołą klatę. Nie widać już blizn

Elliot Page ujawnił się światu jako osoba transpłciowa w grudniu 2023, a w lipcu ubiegłego roku dołączył oficjalnie do Raya – aplikacji randkowej, pół roku po rozwodzie z tancerką Emmą Portner.

Elliot Page dla Gucci

Po debiucie na MET Gali w 2021 roku w stylizacji Balenciagi, Page pojawił się na pokazie luksusowej marki podczas tygodnia mody w Paryżu w tym samym roku, ubrany w parę odważnych butów Crocs na platformie od Balenciagi.

Elliot Page już po operacji usunięcia biustu

Następnie Elliot Page pojawił się na gali rozdania Oscarów 2022 w klasycznym smokingu od Gucci, opisując ten moment jako czystą „radość trans”. Od tamtej pory coraz częściej aktor pokazuje się jako trendsetter i ambasador inkluzywności. Nic dziwnego, że dom mody Gucci postawił się niego!