Piotr Woźniak Starak (+39 l.) uległ wypadkowi na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. 4 dni później w wodzie odnaleziono ciało producenta. Ciało znaleziono w czwartek ubiegłego tygodnia, po intensywnych poszukiwaniach odbywających się na jeziorze.

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża; Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

27 sierpnia, Agnieszka Woźniak Starak i jej mąż mieli świętować 3. rocznicę ślubu. Spełnił się jednak najtragiczniejszy scenariusz.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek

Rodzina tragicznie zmarłego producenta Piotra Woźniaka-Staraka zamieściła nekrolog w „Rzeczpospolitej„. Pochówek zaplanowano na czwartek w Konstancinie-Jeziornej. Pogrzeb potrwa dwa dni, jak wynika z „Rzeczpospolitej”.

Msza żałobna zmarłego Piotra Woźniaka Staraka będzie miała miejsce w najbliższy czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 19:00 w Parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie-Jeziornej. Rodzina postanowiła skremować ciało producenta. Urna z prochami Piotra Woźniaka Staraka zostanie złożona w Fuledzie na Mazurach, czyli miejscu szczególnie ważnym dla Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko jakby wiedział, że musi się śpieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół. Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu” – czytamy w nekrologu podpisanym przez Annę i Jerzego Staraków, żonę Piotra – Agnieszkę Woźniak-Starak, jego siostrę – Julię i brata – Patryka.

Piotr Woźniak Starak

Piotr Woźniak Starak

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, Fot. AKPA.

scena z: Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, SK. Fot. Podlewski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, SK: Fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, SK: Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK: Fot. Telus/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK: Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka i Piotr nie mieli dzieci.

Konto na Instagramie Piotra Woźniaka Staraka pozostało w sieci. W dalszym ciągu nie wiadomo, co rodzina postanowi w związku z profilem producenta.

Rodzina Piotra Woźniaka Staraka zaapelowała, by nie składać po mszy kondolencji i zamiast kwiatów, przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Edukidsmed” – Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratujące porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Woźniak Starak był barwną postacią. Żył szybko i mocno (ZDJĘCIA)

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym; jak nieoficjalnie dowiedziały się media; zaginął Piotr Woźniak Starak?

Co dalej z Instagramem Piotra Woźniaka-Staraka? Jest pierwsza decyzja rodziny