Tuż po zakończeniu programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami Krzysztof Gojdź wyjechał na urlop do Miami. To właśnie na jedną z najbardziej znanych plaż świata lekarz medycyny estetycznej ucieka najchętniej. Okazuje się, że Krzysztof Gojdź nie tylko lubi wypoczywać na South Beach, ale również zaczął inwestować tam w nieruchomości.

ONE OCEAN – ultraluksusowy apartamentowiec w najbardziej ekskluzywnej części Miami Beach.

Przy zakupie apartamentu w ONE OCEAN zaufał nam nasz wyjątkowy klient Dr Krzysztof Gojdź – czytamy na portalu społecznościowym Florida Investment Marketing Inc. Poland, firmy zajmującej się sprzedażą ekskluzywnych mieszkań na Florydzie. Cały wpis możecie zobaczyć tutaj.

Tak wygląda dom, w którym Kate i William wychowują swoje dzieci (ZDJĘCIA)

W ponad 200-metrowym apartamencie Krzysztofa Gojdzia znajdują się trzy sypialnie, przestronny salon z częścią jadalną, dwie łazienki oraz taras z widokiem na ocean. Ale to nie wszystko. Mieszkańcy apartamentowca mają do dyspozycji basen, nowoczesną siłownię z możliwością zajęć z trenerem personalnym, prywatne lekcje jogi, jacuzzi, całodobową usługę konsjerża oraz członkostwo w prywatnym klubie na plaży.

Co ciekawe, apartament, którego zdjęcia możecie obejrzeć, nie jest jedynym należącym do Krzysztofa Gojdzia w Miami. Pierwsze mieszkanie w tamtym rejonie świata lekarz kupił kilka lat temu.

Zobaczcie, jak wygląda apartament Krzysztofa Gojdzia w Miami (DUŻO ZDJĘĆ)

Zobaczcie, jak wygląda apartament Krzysztofa Gojdzia w Miami (DUŻO ZDJĘĆ)

Zobaczcie, jak wygląda apartament Krzysztofa Gojdzia w Miami (DUŻO ZDJĘĆ)

Więcej zdjęć apartamentu Krzysztofa Gojdzia znajdziecie w galerii